niedziela, 28 lutego, 2021

Powraca do nas cieplejsza aura [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Najbliższa noc będzie znacznie cieplejsza od minionej. Z południowego zachodu zaczyna powoli płynąć do naszego kraju cieplejsze powietrze.

Nad ranem spodziewam się temperatury od -1 stopnia na Suwalszczyźnie, +1 stopnia na Mazurach i Podlasiu, +2/+3 stopnie od Podkarpacia po Lubelszczyznę, północne Mazowsze, Warmię i Kaszuby, +4 stopnie na południu, północy i w centrum. Najcieplej +6/+7 stopni na zachodzie kraju. W nocy nigdzie nie będzie już padać. Z racji słabszego wiatru nad ranem sporo mgieł powstanie na Warmii, Kaszubach, Kujawach, Mazowszu, Ziemi Łódzkiej, Kielecczyźnie, Małopolsce, Górnym Śląsku, Opolszczyźnie i wschodzie Wielkopolski.

Popołudnie zapowiada się suche, z dużą ilością chmur na północy i wschodzie kraju. Delikatne przejaśnienia możliwe będą na południu, zachodzie i w centrum. Lokalnie w dolinach rzek na środkowym wschodzie i na Warmii mgły zawisną do godzin południowych. Wiatr słabszy, ale nadal ze wschodu i południowego wschodu.

Temperatura podniesie się już do +3 stopni na wschodzie, +5 stopni od Podkarpacia po Mazowsze, Warmię, +7 stopni w centrum i na północy, do +8/+10 stopni na południu i zachodzie.

 

Łukasz Sieligowski 

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Nowe funkcje Operations Center

John Deere Operations Center zyskało nowy wygląd, charakter i nawigację, które sprawiają, że sama platforma jest łatwiejsza w obsłudze, a użytkownik ma poczucie większej spójności z najnowszą wersją...

Ile jest wart ciągnik John Deere po 5 latach?

Początek roku w sprzedaży nowych ciągników wygląda optymistycznie. Co skłania rolników do zakupów ciągników John Deere? Nowa maszyna – inwestycja na lata Początek roku w sprzedaży...

Shell wprowadza nowe środki smarne

Shell wprowadza na rynki europejskie portfolio neutralnych emisyjnie środków smarnych Shell ogłosił dziś, że będzie oferować klientom neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla oleje i...

Śledź nas

21,215FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,310SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły