sobota, 6 marca, 2021

Piątek pogodny, bez opadów [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

W centrum ostatni zauważalny opad deszczu wystąpił dokładnie miesiąc temu. Na Pomorzu Zachodnim jest już tak mokro, że na polu grzęźnie ciężki sprzęt. Niebawem przez zachód kraju przejdą solidne opady deszczu, a na Pomorzu Zachodnim będą to nawet ulewy.

Przed nami piątek, który od rana do wieczora nigdzie nie przyniesie opadów deszczu. Słaby wiatr, duża ilość wilgoci wpłynie na powstanie dużej ilości mgieł, których najwięcej będzie na zachodzie, północy i wschodzie kraju, a także w kotlinach górskich.

W ciągu dnia sporo słońca powinno pojawić się na południu i środkowym wschodzie kraju. Wieczorem od zachodu chmur stopniowo ma przybywać i po północy rozpoczną się silne i długotrwałe opady deszczu na zachodzie kraju.

Nad ranem chłodno na południu i w centrum kraju, gdzie temperatura ponownie spadnie w okolice 0 stopni. Na pozostałym obszarze nie mniej niż +6 stopni.  W ciągu dnia temperatura dość wyrównana w regionach gdzie mgły szybko odpuszczą. Tutaj odnotujemy około +11/+13 stopni. Na północy około +9 stopni, a tam gdzie mgły utrzymają się przez większość dnia (na zachodzie i lokalnie północy) temperatura zatrzyma się na maksymalnie +5/+6 stopniach.

Wiatr słaby lub nie odczuwalny.

Łukasz Sieligowski

 

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Kolejny tydzień wzrostów na rynku wieprzowiny

1,56 €. Dokładanie na takim poziomie zakończyła się dziś (05.03.2021) aukcja ISN w Niemczech. Po parunastu tygodniach stagnacji w końcu ceny tuczników pną się...

Komu należą się dopłaty?

Jak bumerang powraca temat braku właściwego rozdziału unijnych dopłat bezpośrednich do rolnictwa. Sprawą tą zajmują się krajowe organizacje rolnicze, a także rolnicze samorządy. I nic...

Innvigo wprowadza nowe produkty!

Firma Innvigo to producent środków ochrony roślin, który w swym portfolio ma 54 produkty, poczynając od herbicydów, poprzez fungicydy, insektycydy, regulatory wzrostu, i zaprawy...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,540SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły