wtorek, 2 marca, 2021

Nawadnianie w gospodarstwach 

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Nabór wniosków i szkolenie

Podczas tegorocznych Dożynek Prezydenckich w Spale (15 września 2019 roku), Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof  Ardanowski przekazał informację o tym, że 17 września 2019 roku, rozpocznie się nabór wniosków aplikacyjnych dla operacji pod nazwą: “Modernizacja gospodarstw rolnych” w obszarze nawadniania w gospodarstwach, w ramach  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

26 września szkolenie

W powyższym kontekście, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), organizuje szkolenie z zasad przyznawania pomocy oraz przygotowania wniosków aplikacyjnych w ramach powyższej operacji.
Adresatami szkolenia są podmioty doradcze oraz osoby wypełniające wnioski o przyznanie pomocy w zakresie działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Szkolenie odbędzie się 26 września 2019 roku, w warszawskiej Centrali ARiMR (ul. Poleczki 33. 02-822 Warszawa), w godzinach 9:00 – 15:00, w Sali A 014A i A 014B (parter)
Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 23 września 2019 roku na adres:  infoszkolenia@arimr.gov.pl (temat wiadomości „Szkolenie – 26.09.2019”).
Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Szkolenie poprowadzą pracownicy z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, którzy przedstawią zmiany oraz nowe wymagania w zakresie przygotowania dokumentacji aplikacyjnej w przypadku ubiegania się o przyznanie pomocy.
Zgłoszenia powinny zawierać: Nazwę instytucji zgłaszającej oraz liczbę zgłaszanych osób.
Jeden podmiot może zadeklarować nie więcej, niż dwóch uczestników. Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone mailem zwrotnym.

Tekst przygotował: Robert Gorczyński
Żródła: www.gov.pl www.arimr.gov.pl
Foto: Pixabay

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Po przymrozkach i mgłach czeka nas ocieplenie [POGODA]

Prędkość wiatru na wschodzie kraju w nocy osłabnie. Pozowli to powstaniu mgieł na przeważajacym obszarze Polski. Dodatkowo miejscami pojawią się przymrozki do -3/-1 stopnia....

Kredyty zamiast odszkodowań?

Nie umilkły jeszcze echa ubiegłotygodniowej konferencji prasowej związków i organizacji branżowych hodowców norek przed siedzibą Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, kiedy to żywo komentowano...

Waloryzacja rolniczych emerytur i rent KRUS

Od wczoraj (1 marca br.) kwoty świadczeń emerytalno-rentowych KRUS podlegają podwyższeniu zgodnie ze wskaźnikiem waloryzacyjnym, który wynosi: 104,24% (i nie mniej niż 50 zł). W...

Śledź nas

21,235FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,330SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły