wtorek, 2 marca, 2021

KONKURS! 50-lecie powstania BIZONA

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Dokładnie 50 lat temu, w lipcu 1968 roku, z Fabryki Maszyn Żniwnych w Płocku wyjechał na testy polowe pierwszy kombajn Bizon Z040. Z okazji tego jubileuszu przygotowaliśmy konkurs.

Konkurs z okazji 50-lecia powstania Bizona

Konkurs obejmuje trzy kategorie:

  1. Najstarszy kombajn Bizon – Uczestnik wysyła zgłoszenie zawierające podstawowe dane maszyny (model, rocznik, dane właściciela) oraz przynajmniej dwa zdjęcia: zdjęcie przedstawiające widok ogólny całego kombajnu oraz zdjęcie czytelnej tabliczki znamionowej, wraz z oświadczeniem, że wyraża zgodę na jego publikację i wykorzystanie przez Agro Wydawnictwo.
  2. Najlepsze zdjęcie Bizona w pracy – Uczestnik wysyła zdjęcie swojego autorstwa, przedstawiające kombajn Bizon podczas żniw wraz z oświadczeniem, że jest autorem zdjęcia i wyraża zgodę na jego publikację i wykorzystanie przez Agro Wydawnictwo.
  3. Z rodzinnego albumu – Uczestnik wysyła skan zdjęcia z rodzinnego albumu, którego tematem głównym lub tłem jest kombajn Bizon, wraz z oświadczeniem, że wyraża zgodę na jego publikację i wykorzystanie przez Agro Wydawnictwo.

Uczestnicy konkursu mogą brać udział w jednej, dwóch lub trzech kategoriach jednocześnie. Każdy Uczestnik może przesłać dowolną liczbę zdjęć do konkursu.

Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Agro Wydawnictwo w celach związanych z organizacją konkursu, a także marketingowych. Uczestnik w każdej chwili może poprosić o usunięcie swoich danych z bazy.

Każde zgłoszenie musi zawierać zgodę na wykorzystanie i publikację przesłanych zdjęć przez Agro Wydawnictwo, a także dane Uczestnika konkursu: imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail oraz podstawowe dane gospodarstwa (jeśli Uczestnik je posiada): powierzchnia, uprawy, hodowla itd.

Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 15 września 2018r. do godziny 23:59 na adres email agroprofil@agroprofil.pl

Wszystkie zgłoszenia zostaną poddane weryfikacji pod kątem zgodności z regulaminem i ocenione przez komisję konkursową wyłonioną spośród pracowników redakcji magazynu rolniczego Agro Profil.

Ogłoszenie wyników i nagrody w konkursie

Ogłoszenie wyników konkursu będzie miało miejsce na stoisku Agro Profil podczas wystawy Agro Show w Bednarach.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają:

  • całodniowy pobyt w Płocku ze zwiedzaniem fabryki New Holland,
  • roczną prenumeratę magazynu rolniczego Agro Profil,
  • zestaw upominków Agro Profil.

Pobyt, prenumerata oraz upominki zostaną ufundowane dla zwycięzców na koszt organizatora konkursu. Zwiedzanie fabryki New Holland w Płocku odbędzie się w uzgodnionym wspólnie terminie, a organizator konkursu zobowiązuje się do pokrycia kosztów dojazdu zwycięzców (do uzgodnienia po rozstrzygnięciu konkursu)

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, bądź zakończenia konkursu przed czasem bez wyłonienia zwycięzców i podania powodu.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy je kierować na adres email agroprofil@agroprofil.pl

-REKLAMA-
Poprzedni artykułGUS: mniejsze zbiory w 2018
Następny artykułPIORIN- nowe zadania

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Po przymrozkach i mgłach czeka nas ocieplenie [POGODA]

Prędkość wiatru na wschodzie kraju w nocy osłabnie. Pozowli to powstaniu mgieł na przeważajacym obszarze Polski. Dodatkowo miejscami pojawią się przymrozki do -3/-1 stopnia....

Kredyty zamiast odszkodowań?

Nie umilkły jeszcze echa ubiegłotygodniowej konferencji prasowej związków i organizacji branżowych hodowców norek przed siedzibą Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, kiedy to żywo komentowano...

Waloryzacja rolniczych emerytur i rent KRUS

Od wczoraj (1 marca br.) kwoty świadczeń emerytalno-rentowych KRUS podlegają podwyższeniu zgodnie ze wskaźnikiem waloryzacyjnym, który wynosi: 104,24% (i nie mniej niż 50 zł). W...

Śledź nas

21,237FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,340SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły