poniedziałek, 12 kwietnia, 2021

Koniec współpracy dealerskiej między John Deere a KUHN

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Z dniem 7 kwietnia 2021 roku została rozwiązana Umowa Dealerska pomiędzy John Deere Polska Sp. z o.o. a firmą KUHN Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. Do końca trwającego sezonu, tj. 31 października 2021 roku firma KUHN Maszyny Rolnicze utrzymuje status Autoryzowanego Dealera marki John Deere. Informacje przekazał w oficjalnym oświadczeniu Artur Szymczak, Dyrektor Zarządzający KUHN Maszyny Rolnicze.

Umowa współpracy, trwająca nieprzerwanie od roku 1997, została zakończona za porozumieniem stron z inicjatywy John Deere Polska, w związku z restrukturyzacją sieci dealerskiej John Deere w Polsce. Rozwiązanie umowy stanie się w pełni skuteczne w dniu 1 listopada 2021 r. po upływie 6-miesięcznego okresu karencji. Obecnie strony pracują nad warunkami karencji, aby po zakończeniu współpracy przekazać teren dotychczasowej odpowiedzialności firmy KUHN Maszyny Rolnicze (tj. sprzedaż i serwis produktów John Deere) wskazanej firmie z sieci dealerów John Deere.

Do końca sezonu, tj, do 31 października 2021 roku firma KUHN Maszyny Rolnicze utrzymuje status Autoryzowanego Dealera marki John Deere, zapewniając wszystkim swoim klientom pełną obsługę w zakresie sprzedaży maszyn z terminem realizacji do 31 października 2021 r., części zamiennych i serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.


Począwszy od 1 listopada 2021 r. firma KUHN będzie kontynuować obsługę serwisową oraz sprzedaż bezpośrednią maszyn KUHN i RAUCH w regionie Wielkopolski. Firma KUHN Maszyny Rolnicze jest oddziałem handlowym francuskiego koncernu KUHN SAS. Od 1998 roku z sukcesem dostarcza maszyny KUHN i RAUCH do sieci autoryzowanych dealerów o ugruntowanej pozycji na rynku. W ciągu roku wprowadza na rynek Polski kilka tysięcy nowych maszyn z dziesięciu grup produktowych reprezentujące najwyższy poziom techniczny i technologiczny stosowany w rolnictwie.

Dla John Deere zachodzące zmiany to element strategii Dealer Jutra 3.0, będącego odpowiedzią na dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość oraz potrzeby współczesnego rolnictwa wspieranego przez najnowsze technologie oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników.


Tym samym, począwszy od 1 listopada 2021 r. na terenie powiatów chodzieski, czarnkowsko – trzcianecki, gnieźnieński, międzychodzki, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, złotowski, wałecki Autoryzowanym Dealerem zostanie firma Agro-Sieć Maszyny. Z kolei na terenie powiatów nowotomyski, poznański, wrzesiński, słupecki, grodziski, m. Poznań, średzki, wolsztyński Autoryzowanym Dealerem firma Agro-Efekt, a punkty sprzedażowo-serwisowe zostaną uruchomione wraz z tą datą.


-Aby zapewnić ciągłość realizacji zamówień po 31 października, od 1 sierpnia dealerzy Agro-Efekt i Agro-Sieć Maszyny będą aktywnie wspierać sprzedaż maszyn w terenie powyższych powiatów. Klienci mogą liczyć na stałe wsparcie naszych specjalistów. – informuje Piotr Iżyniec z John Deere Polska

fot. KUHN Maszyny Rolnicze

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Ochłodzenie, ulewy, śnieżyce zaatakują południe i wschód Polski [POGODA]

Nad Rosją zrobiło się już bardzo ciepło, które zablokuje wędrówkę frontu chłodnego idącego znad Niemiec na wschód Europy- front utknie na południu i wschodzie...

Nowe wytyczne Ministerstwa i GIS

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Główny Inspektorat Sanitarny ogłosiły ścisłe wytyczne dla producentów rolnych zatrudniających cudzoziemców przy tegorocznych pracach sezonowych w związku z...

Bardzo ciepła i słoneczna niedziela [POGODA]

Front, który w ciągu dnia psuł pogodę od Warmii po Wielkopolskę i Ziemię Lubuską w nocy wycofa się nad Niemcy co się rzadko zdarza....

Śledź nas

21,695FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
7,320SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły