czwartek, 4 marca, 2021

Konferencje zimowe Syngneta 2021

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Konferencje Zimowe Syngenta od dawna stanowią ważny punkt w kalendarzu imprez rolniczych. W tym roku po raz pierwszy firma Syngenta zaprasza na Konferencje Zimowe Online, które będą transmitowane na stronie www.syngenta.pl/konferencje  oraz na kanałach Facebook i YouTube.

W cyklu Konferencji zimowych odbędą się trzy konferencje tematyczne, które będą się odbywać w każdy wtorek począwszy od 9 lutego, o godzinie 11.00.

9  lutego, 11.00 – Kukurydza na medal

16 lutego, 11.00 – Porozmawiajmy o rzepaku

23 lutego, 11.00 – Praktycznie wszystko o zbożach

Na Konferencjach Online firma Syngenta stawiaprzede wszystkim na praktykę. Eksperci Syngenta będą opowiadać o uprawie biorąc pod uwagę różne scenariusze rozwoju sytuacji na polu i problemy, które rolnicy mogą napotkać w trakcie przebiegu sezonu. Przedstawione zostaną sprawdzone rozwiązania i najnowsze technologie, które pozwolą zmaksymalizować plony.

Nowością będą korespondencje z pól z różnych regionów Polski, dzięki czemu będzie możliwe omówienie aktualnie panujących warunków. Udzielone zostaną konkretne wskazówki, jak poprowadzić plantacje w kolejnych tygodniach.

Ważną częścią Konferencji będą sesje pytań i odpowiedzi. Każdy uczestnik będzie miał możliwośc zadania pytania, na które eksperci odpowiedzą na wizji lub w ciągu kilku dni odpowiedzi zostaną umieszczone na stronie.

Nie zabraknie też zabawy! Na każdej Konferencji przeprowadzony będzie Quiz, którego zwycięzcy ogłoszeni zostaną na żywo na zakończenie wydarzeń. A jest o co walczyć – główne nagrody to bony produktowe Syngenta o wartości 1000 zł. Łącznie nagrodzonych zostanie aż dziewięciu najlepszych uczestników, trzech na każdym webinarium. Kolejne trzysta osób ma szansę wygrać zestaw: koszulka plus czapeczka.

Relacja online będzie dostępna na stronie www.syngenta.pl/konferencje oraz na platformach społecznościowych Facebook oraz Youtube. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się wcześniej za pomocą prostego formularza na stronie www.syngenta.pl/konferencje.

-REKLAMA-

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Nowy CLAAS ARION 400

Wraz z wprowadzeniem normy emisji spalin Stage V ciągniki ARION 400 firmy CLAAS zyskują nową stylistykę, nowy flagowy model, a od modelu ARION 440 także większą moc...

CLAAS CEMOS z nowymi możliwościami od wiosny 2021

Po wprowadzeniu CEMOS dla ciągników w serii ciągników CLAAS ARION i AXION w roku 2020 system jest teraz dostępny także w dużych ciągnikach półgąsienicowych serii AXION 900...

Ostatnie chwile z ciepłym powietrzem [POGODA]

Już w nocy na zachodzie, wschodzie, północy i w centrum niebo szczelnie zakryją chmury z niewielkimi opadami mżawki. Temperatura spadnie tutaj nad ranem do...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,390SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły