piątek, 5 marca, 2021

Już wystartowały Wielkopolskie Fora Rolnicze

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Do 1 marca br. odbywać się będą Wielkopolskie Fora Rolnicze. To 14. edycja wydarzenia, którego głównym organizatorem jest Wielkopolska Izba Rolnicza. Fora to dla wielkopolskich rolników okazja do bezpłatnej wymiany informacji, doświadczeń i do debaty z udziałem specjalistów, agroprzedsiębiorców, przedstawicieli instytucji działających na rzecz rolnictwa i samych rolników. Podczas spotkań poruszane będą najważniejsze aktualne sprawy dotyczące sektora rolno-spożywczego. Patronat nad tegorocznym cyklem forów objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorz Puda. 

Spotkania przez internet 

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju, tegoroczne fora odbędą się w formie zdalnej – na zasadzie udziału w bezpłatnych webinariach.

W programie: prelekcje specjalistów i dyskusje podczas których będzie można zadać pytania prelegentom.

Spotkania odbywać się będą od 9 lutego do 1 marca z podziałem na poszczególne powiaty województwa wielkopolskiego – według następującego harmonogramu (początek wszystkich spotkań godz. 10.00): Kępiński, Ostrowski i Ostrzeszowski (9 lutego br.), Gnieźnieński i Wrzesiński (10 lutego br.), Kaliski i Pleszewski (11 lutego br.), Grodziski i Kościański (12 lutego br.), Jarociński i Krotoszyński (15 lutego br.), Koniński i Słupecki (16 lutego br.), Śremski i Rawicki (17 lutego br.), Wągrowiecki i Czarnkowsko-Trzcianecki (18 lutego br.), Poznański i Średzki (19 lutego br.), Kolski i Turecki (22 lutego br.), Szamotulski i Międzychodzki (23 lutego br.), Leszczyński i Gostyński (24 lutego br.), Chodzieski i Obornicki (25 lutego br.), Nowotomyski i Wolsztyński (26 lutego br.), Pilski i Złotowski (1 marca br.).

Zapisy w biurach lub na stronie

Wielkopolska Izba Rolnicza zaprasza rolników chętnych do udziału do wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem Biur Powiatowych WIR lub formularza rejestracyjnego zamieszczonego na stronie internetowej WIR.

Źródło: WIR
Foto: Pixabay

-REKLAMA-
Robert Gorczyński
Robert Gorczyńskihttps://agroprofil.pl/
Działa na styku: instytucje, organizacje, problemy rolników. Zafascynowany etosem pracy rolnika, tradycjami i kulturą polskiej wsi.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Rozpogodzi się w całym kraju [POGODA]

Jedynie do północy przelotny śnieg spadnie miejscami w okolicy Olsztyba, Elbląga, Mławy, Gdańska, Suwałk. Temperatura nad ranem spadnie do -8/-4 stopni na wschodzie i...

Szczepienia norek zamiast likwidacji hodowli?

Przez chwilę pojawiła się nadzieja na radykalną zmianę polityki Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi względem sytuacji na fermach norek amerykańskich. Jak pamiętamy MRiRW postawiło na...

Tendencje cenowe na krajowym rynku zbóż. Drożej już nie będzie?

Zapasy zbóż maleją co nadal wpływa na ich wysoką wartość w skupach jednak zauważalny jest spadek popytu na pszenicę ze strony importerów. Mniejsze zainteresowanie...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,530SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły