piątek, 5 marca, 2021

Jutro w ciągu dnia sporo pogodnego nieba [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

W nocy przelotne opady śniegu występować będą jeszcze na południu kraju, do północy także na Żuławach, zachodzie Warmii oraz na wschodzie kraju. Nad ranem zabielony krajobraz mogą zobaczyć mieszkańcy południa kraju, oraz miejscami między Kaszubami a Żuławami.

Z północy na południe w ciągu nocy wędrować będą większe rozpogodzenia, dzięki którym na Pomorzu a w szczególności na Kaszubach temperatura spadnie do -7/-3 stopni. Najcieplej na pochmurnym południu i wschodzie kraju -2/0 stopni, oraz na wybrzeżu +3 stopnie. Na pozostałym obszarze w granicach -3/-1 stopnia.

Jutro w ciągu dnia sporo pogodnego nieba na południu, wschodzie i w centrum kraju. Słońce pojawiać się będzie do południa także na zachodzie i północy kraju. Po południu w tych regionach niebo zachmurzy się, a pod wieczór wzdłuż Odry zacznie padać słaby deszcz i mżawka.

Temperatura podniesie się dom około -1/0 st na wschodzie i Kaszubach, +2/+3 stopni na północy i w centrum, do +3/+4 stopni na południu i zachodzie kraju.

Wiatr słaby, wieczorem umiarkowany.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Szczepienia norek zamiast likwidacji hodowli?

Przez chwilę pojawiła się nadzieja na radykalną zmianę polityki Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi względem sytuacji na fermach norek amerykańskich. Jak pamiętamy MRiRW postawiło na...

Tendencje cenowe na krajowym rynku zbóż. Drożej już nie będzie?

Zapasy zbóż maleją co nadal wpływa na ich wysoką wartość w skupach jednak zauważalny jest spadek popytu na pszenicę ze strony importerów. Mniejsze zainteresowanie...

Czy to będzie kolejny socjał?

Grupa pn. #HodowcyRazem zrzeszająca 7 największych krajowych organizacji branży hodowlanej odniosła się do założeń konsultowanego właśnie rządowego projektu Krajowej Strategii Rozwoju dla unijnej Wspólnej Polityki...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,500SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły