sobota, 6 marca, 2021

Finał wielkiej loterii CHWASTOX® za nami – poznaj laureatów

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Pan Piotr z Ozorkowa został głównym laureatem wielkiej loterii CHWASTOX®, organizowanej przez CIECH Sarzyna, największego polskiego producenta środków ochrony roślin. Tegoroczny zwycięzca otrzymał voucher na opryskiwacz polowy o wartości 50 tysięcy złotych! Była to jednak tylko jedna z 3 000 nagród, które czekały na klientów CIECH Sarzyna. By wziąć udział w loterii wystarczyło kupić jeden z produktów z marki CHWASTOX® o dowolnej pojemności, a następnie zarejestrować zakup na stronie https://www.loteria-ciech.pl/.

Wielka loteria CHWASTOX® trwała od marca do 31 maja br. Aby wziąć udział w zabawie wystarczyło kupić jeden z produktów tej bardzo popularnej wśród polskich rolników marki z porftolio CIECH Sarzyna o dowolnej pojemności i zarejestrować hologram z kodem z opakowania na specjalnej stronie www. Losowanie nagrody głównej, vouchera na opryskiwacz polowy o wartości 50 tysięcy złotych, odbyło się  7 czerwca. Była to jednak tylko jedna z 3 000 nagród, które czekały na klientów największego polskiego producenta środków ochrony roślin. Towarzyszące produktom z marki CHWASTOX® zdrapki pozwoliły jej użytkownikom wygrać m.in. drony, nawozy dolistne SARPLON® Zboża oraz czapki firmowe CIECH Sarzyna.

Duże zainteresowanie loterią

Z roku na rok nasza loteria cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Bardzo nas to cieszy, bo klienci są dla nas najważniejsi. Staramy się wychodzić im naprzeciw we wszystkim, co robimy. Nie tylko poprzez angażowanie ich w działalność CIECH Sarzyna dzięki takim wydarzeniom jak Dni Pola czy wielka loteria CHWASTOX, ale przede wszystkim poprzez bycie dla nich zaufanym doradcą i jednocześnie dostawcą najwyższej jakości środków ochrony roślin. Jest to możliwe dzięki nieustannym inwestycjom w badania i rozwój, które podejmuje nasze Spółka – mówi Agnieszka Dworczak-Jakubowska, Dyrektor Marketingu w biznesie agro Grupy CIECH.

Organizowana przez największego polskiego producenta środków ochrony roślin loteria była elementem dużej kampanii reklamowej „Jednak CHWASTOX®!”. Jej celem jest nie tylko przypomnienie, że CHWASTOX® to herbicyd zbożowy powszechnie stosowany w Polsce, sprawdzony i doskonale przystosowany do polskich warunków, ale także produkt nieustannie doskonalony i dopasowywany do oczekiwań polskich rolników, dzięki intensywnym działaniom badawczo-rozwojowym prowadzonym w laboratoriach CIECH Sarzyna. Kampania, jak co roku, prowadzona była na szeroką skalę, obejmując zarówno spoty w głównych stacjach telewizyjnych, radiowych, ale także na kanałach tematycznych i portalach branżowych. Jej uzupełnieniem są działania prowadzone w Internecie, takie jak kampania display’owa i video, aktywność w mediach społecznościowych, e-mailingi czy content marketing.

CHWASTOX® to jeden z najpopularniejszych w Polsce herbicydów zbożowych. Zwalcza chwasty nie tylko szybko, ale przede wszystkim skutecznie. Specjalna formuła zapobiega ich uodparnianiu się na jego działanie, przez co cieszy się ogromnym zaufaniem już trzech pokoleń rolników. Dzięki szerokiej gamie produktów z linii CHWASTOX® możliwy jest perfekcyjny dobór odpowiedniego rozwiązania do typu uprawy oraz poziomu jej zachwaszczenia. Więcej informacji na temat produktów CHWASTOX® można znaleźć w specjalnej zakładce dedykowanej marce: https://ciechagro.pl/pl/chwastox.

źródło/fot. mat prasowe Ciech Sarzyna

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Kolejny tydzień wzrostów na rynku wieprzowiny

1,56 €. Dokładanie na takim poziomie zakończyła się dziś (05.03.2021) aukcja ISN w Niemczech. Po parunastu tygodniach stagnacji w końcu ceny tuczników pną się...

Komu należą się dopłaty?

Jak bumerang powraca temat braku właściwego rozdziału unijnych dopłat bezpośrednich do rolnictwa. Sprawą tą zajmują się krajowe organizacje rolnicze, a także rolnicze samorządy. I nic...

Innvigo wprowadza nowe produkty!

Firma Innvigo to producent środków ochrony roślin, który w swym portfolio ma 54 produkty, poczynając od herbicydów, poprzez fungicydy, insektycydy, regulatory wzrostu, i zaprawy...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,550SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły