wtorek, 13 kwietnia, 2021

Dofinansowanie zakupu komputera dla dzieci rolników tylko do 31 marca!

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że z dniem 31 marca 2021 r. upłynie wymagany termin zakupu komputera. Dotyczy to rolników, którzy złożyli wniosek i otrzymali z ARiMR wsparcie na zakup sprzętu komputerowego dla dzieci z rodzin rolniczych.

Agencja przypomina też, że kolejnym warunkiem prawidłowego rozliczenia pomocy jest dostarczenie do właściwego biura powiatowego ARiMR, faktury potwierdzającej dokonanie takiego zakupu. Należy to zrobić – w nieprzekraczalnym terminie – do 15 kwietnia 2021 r. 

1500 złotych na komputer

Przypomnijmy, że nabór wniosków na dofinansowanie zakupu  sprzętu komputerowego dla dziecka z rodziny rolniczej Agencja uruchomiła w grudniu 2020 r. Wsparcie w wysokości do 1500 zł można było otrzymać na zakup komputera stacjonarnego lub laptopa wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką. 

Blisko 35 tysięcy przyjętych 

O tę formę wsparcia ubiegało się ogółem około 39 tysięcy rolników. Ogólna kwota dofinansowania, o które występowano wyniosła około 58,5 mln zł. Biura powiatowe ARiMR wydały blisko 35 tys. pozytywnych decyzji o przyznaniu pomocy na łączną kwotę 52,39 mln zł. Pomoc została już przekazana na rachunki bankowe beneficjentów.
 
Źródło: ARiMR
Foto: Pixabay
 

-REKLAMA-
Robert Gorczyński
Robert Gorczyńskihttps://agroprofil.pl/
Działa na styku: instytucje, organizacje, problemy rolników. Zafascynowany etosem pracy rolnika, tradycjami i kulturą polskiej wsi.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Front w środę zacznie się cofać. Zwiastuje to duże ocieplenie [POGODA]

W nocy sucho z przejaśnieniami będzie od okolic Olsztyna po Grudziądz, Kaszuby, Piłę, Poznań, Ziemię Lubuską, Pomorze Zachodnie oraz miejscami od Sudetów po Leszno-...

Hodowcy wzywają Komisarza Wojciechowskiego. Bezmięsna dieta wbrew nauce!

W Europie i w Polsce, w wielu instytucjach i środowiskach rolniczych, toczy się burzliwa dyskusja na temat przyszłego kształtu unijnej Wspólnej Polityki Rolnej. Ważną...

Rynek wołowiny. Rok temu o takich cenach można było tylko pomarzyć

W kraju rynek wołowiny jest stabilny. Rok temu ceny wołowiny były niemal o 15% niższe niż obecnie. Z jednej strony to dobra nowina jednak...

Śledź nas

21,705FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
7,330SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły