czwartek, 25 lutego, 2021
- REKLAMA -

Czeka nas pochmurna i mglista noc [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Noc zapowiada się pochmurna w całym kraju. Dodatkowo z każdą kolejną godziną zbliżającą nas do wschodu słońca wszędzie bez wyjątku pojawiać się zaczną mgły które będą gęstnieć. Miejscami widoczność zostanie ograniczona do zaledwie 40 metrów. Dzięki zachmurzeniu będzie to ciepła noc na poziomie 7/10 stopni powyżej zera.

Wiatr powieje słabo lub będzie zupełnie bezwietrznie.

Bezwietrzna pogoda czeka w ciągu dnia w dalszym ciągu Małopolskę, Ziemię Łódzką, Świętokrzyską, Górny Śląsk, aż po środkową Wielkopolskę i Ziemię Lubuską. Na Pogórzu Sudeckim powieje nieco silniej z południa- delikatny fen się zaznaczy do 45 km/h. Na północy i wschodzie wiatr odczuwalny, słaby w porywach do 25 km/h.

Dzień zapowiada się pochmurny i szczególnie na Podlasiu, Warmii i Mazurach, północy Mazowsze i wschodzie Kujaw mglisty. Na słońce można liczyć wzdłuż Odry na zachodzie kraju oraz na południe od Wrocławia, Opola, Katowic, Krakowa, Żarnowej.

Temperatura bardzo wyrównana i w najcieplejszym momencie dnia, który przypadnie na godziny południowe wyniesie około 11/13 stopni Celsjusza i tylko tam, gdzie pojawi się słońce temperatura wzrośnie do 14, a w okolicy Legnicy i Jeleniej Góry nawet 14/15 stopni Celsjusza.

Uwaga. Wieczorem ponownie zwłaszcza w pasie od Ziemi Lubuskiej po Wielkopolskę, Kujawy, Mazowsze, Podlasie pojawiać się będą bardzo gęste mgły ograniczające widoczność lokalnie do 20 metrów. Na pozostałym mgły będą rzadsze lub wystąpią tylko zamglenia.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Polscy producenci rolni krytycznie o WPR

Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych, członek federacji COPA-COGECA, przedstawiła swoje stanowisko w kwestii zagadnień, które powinny zostać uwzględnione podczas negocjacji nad unijną Wspólną Polityką Rolną...

Czwartek najcieplejszy od 31 lat [POGODA]

Jeszcze tydzień temu na wschodzie było -20 stopni, zaś teraz na południowym zachodzie mamy +20 stopni. Pogoda zwariowała, a wraz z nią przyroda. W nocy...

Jak wykryć nadużycia?

Temat wysokości i właściwego wykorzystania dopłat  bezpośrednich od początku funkcjonowania tej formy unijnego wsparcia był przedmiotem wielu rolniczych sporów i dyskusji. Dominują tu dwa główne...

Śledź nas

21,173FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,290SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły