niedziela, 20 czerwca, 2021

Czeka nas pochmurna i mglista noc [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Noc zapowiada się pochmurna w całym kraju. Dodatkowo z każdą kolejną godziną zbliżającą nas do wschodu słońca wszędzie bez wyjątku pojawiać się zaczną mgły które będą gęstnieć. Miejscami widoczność zostanie ograniczona do zaledwie 40 metrów. Dzięki zachmurzeniu będzie to ciepła noc na poziomie 7/10 stopni powyżej zera.

Wiatr powieje słabo lub będzie zupełnie bezwietrznie.

Bezwietrzna pogoda czeka w ciągu dnia w dalszym ciągu Małopolskę, Ziemię Łódzką, Świętokrzyską, Górny Śląsk, aż po środkową Wielkopolskę i Ziemię Lubuską. Na Pogórzu Sudeckim powieje nieco silniej z południa- delikatny fen się zaznaczy do 45 km/h. Na północy i wschodzie wiatr odczuwalny, słaby w porywach do 25 km/h.

Dzień zapowiada się pochmurny i szczególnie na Podlasiu, Warmii i Mazurach, północy Mazowsze i wschodzie Kujaw mglisty. Na słońce można liczyć wzdłuż Odry na zachodzie kraju oraz na południe od Wrocławia, Opola, Katowic, Krakowa, Żarnowej.

Temperatura bardzo wyrównana i w najcieplejszym momencie dnia, który przypadnie na godziny południowe wyniesie około 11/13 stopni Celsjusza i tylko tam, gdzie pojawi się słońce temperatura wzrośnie do 14, a w okolicy Legnicy i Jeleniej Góry nawet 14/15 stopni Celsjusza.

Uwaga. Wieczorem ponownie zwłaszcza w pasie od Ziemi Lubuskiej po Wielkopolskę, Kujawy, Mazowsze, Podlasie pojawiać się będą bardzo gęste mgły ograniczające widoczność lokalnie do 20 metrów. Na pozostałym mgły będą rzadsze lub wystąpią tylko zamglenia.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Upał będzie narastał [POGODA]

W nocy gorąco na zachodzie, północy i w centrum gdzie będzie od 20 do 23 stopni, a lokalnie na wybrzeżu do 24 stopni. Tym...

Nasz eksport zbóż poza UE zbliżył się do rekordu z poprzedniego sezonu

Od początku sezonu 2020/21 eksport wszystkich zbóż z Polski (poza UE) wynosi 3,34 mln ton i jest o 3% większy w stosunku do analogicznego...

W nocy na zachodzie i północy powyżej 20 stopni [POGODA]

Dziś wieczorem największa szansa na burze jest w rejonie Świnoujścia, Dziwnowa- tu już teraz wiadomo, że popada niemalże na pewno. W nocy wszystkie opady...

Śledź nas

22,339FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
7,790SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły