czwartek, 25 lutego, 2021
- REKLAMA -

Co z deszczem w najbliższych dniach?

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Miniona noc ponownie miejscami w centrum, na wschodzie i północy przyniosła lokalne przygruntowe przymrozki. Rozpoczynamy od dziś cieplejszy czas.

We wtorek o poranku będzie zdecydowanie cieplej niż to miało miejsce ostatnio. Temperatura spadnie do przeważnie 4/8 stopni Celsjusza, a na zachodzie, południu i północy znajdą się miejsca gdzie słupki rtęci nie spadną poniżej 10 stopni Celsjusza. Niebo w całym kraju rozgwieżdżone bez ani jednej chmury.

Przed południem, w południe i po południu na niebie rządzić będzie tylko błękit nieba i słońce, dzięki któremu w ciągu dnia zrobi się nawet gorąco. Temperatura po południu osiągnie 23 stopnie na Suwalszczyźnie, 26 stopni w centrum i nawet 28 stopni między Wrocławiem, Legnicą a Słubicami.

Wiele osób pyta gdzie w rozpoczynającym się za kilka dni mokrym okresie  spadnie najwięcej deszczu i tutaj zaznaczam, że dziś jest zbyt wcześnie na takie odpowiedzi. Dokładne regiony z największą i najmniejszą ilością opadów poznamy około czwartku. Natomiast w środę i czwartek opady będą bardzo lokalne, popada miejscami w szczególności na południu i zachodzie kraju.

Wiatr we wtorek powieje słabo na wschodzie i południu kraju oraz umiarkowanie na zachodzie i w centrum. O poranku i wieczorem w niemal całym kraju będzie bezwietrznie.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Polscy producenci rolni krytycznie o WPR

Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych, członek federacji COPA-COGECA, przedstawiła swoje stanowisko w kwestii zagadnień, które powinny zostać uwzględnione podczas negocjacji nad unijną Wspólną Polityką Rolną...

Czwartek najcieplejszy od 31 lat [POGODA]

Jeszcze tydzień temu na wschodzie było -20 stopni, zaś teraz na południowym zachodzie mamy +20 stopni. Pogoda zwariowała, a wraz z nią przyroda. W nocy...

Jak wykryć nadużycia?

Temat wysokości i właściwego wykorzystania dopłat  bezpośrednich od początku funkcjonowania tej formy unijnego wsparcia był przedmiotem wielu rolniczych sporów i dyskusji. Dominują tu dwa główne...

Śledź nas

21,165FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,290SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły