sobota, 6 marca, 2021

Będzie ciepło i sucho [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Suchy okres, który się rozpoczął jeszcze na długo z nami pozostanie.

W nocy w całym kraju sucho i pogodnie. Nad ranem temperatura spadnie do +7/+8 stopni na południu kraju; +11/+13 stopni na wschodzie, północy i w centrum, do +15 stopni na zachodzie kraju. W dolinie Odry odnotujemy nie mniej niż +16/+17 stopni.

Jutro w dalszym ciągu na niebie królować będzie tylko słońce. Na południu, wschodzie i w centrum niebo bezchmurne. Na zachodzie i północy błękit nieba urozmaicą chmury pierzaste.

Najchłodniej na Pomorzu Zachodnim i na Kaszubach +17/+19 stopni. Od Gdańska po Olsztyn, Suwałki +21 stopni. Na zachodzie, wschodzie i w centrum +23/+24 stopnie. Najcieplej od Zielonej Góry, Wrocławia, Kalisza po Opole Kraków, Sandomierz gdzie zobaczymy +25/+26 stopni. Niewykluczone, że w okolicy Nysy, Zgorzelca, Cieszyna będzie aż +27 stopni.

Wszystko wskazuje, że taka sucha pogoda pozostanie z nami do końca miesiąca. Jedyne co się zmieni to zachmurzenie i temperatura. Pod koniec miesiąca będzie średnio o 5-10 stopni chłodniej niż dziś, a na niebie pojawią się mgły i chmury stratus.

 

Łukasz Sieligowski

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Kolejny tydzień wzrostów na rynku wieprzowiny

1,56 €. Dokładanie na takim poziomie zakończyła się dziś (05.03.2021) aukcja ISN w Niemczech. Po parunastu tygodniach stagnacji w końcu ceny tuczników pną się...

Komu należą się dopłaty?

Jak bumerang powraca temat braku właściwego rozdziału unijnych dopłat bezpośrednich do rolnictwa. Sprawą tą zajmują się krajowe organizacje rolnicze, a także rolnicze samorządy. I nic...

Innvigo wprowadza nowe produkty!

Firma Innvigo to producent środków ochrony roślin, który w swym portfolio ma 54 produkty, poczynając od herbicydów, poprzez fungicydy, insektycydy, regulatory wzrostu, i zaprawy...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,550SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły