czwartek, 4 marca, 2021

Arysta LifeScience otrzymała rozszerzenie rejestracji dla dwóch zapraw nasiennych

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Firma Arysta LifeScience otrzymała od MRiRW rozszerzenie rejestracji dla zapraw nasiennych Rancona 15 ME i Rancona i-MIX ME o żyto i pszenżyto ozime.

Aktualnie oba preparaty będzie można zastosować do ochrony wspomnianych zbóż przed pleśnią śniegową i zgorzelą siewek.

Poniżej krótka charakterystyka preparatów:

Rancona 15 ME – Zawartość substancji czynnej: ipkonazol (związek z grupy triazoli) – 15 g/l (1,41%)

Fungicyd w formie mikroemulsji o działaniu układowym i powierzchniowym, przeznaczonym do zaprawiania ziarna zbóż w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych.

Przeznaczony do stosowania w pszenicy ozimej, pszenicy jarej, jęczmieniu ozimym, jęczmieniu jarym oraz teraz dodatkowo teraz żyto i pszenżyto ozime.

 

 

Rancona i-MIX ME – Zawartość substancji czynnych: ipkonazol (związek z grupy triazoli) – 20 g/l (1,87%), imazalil (związek z grupy imidazoli) – 50 g/l (4,68%)

Fungicyd w formie mikroemulsji o działaniu układowym i powierzchniowym przeznaczony do zaprawiania ziarna zbóż w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych.

Przeznaczony do stosowania w pszenicy ozimej, pszenicy jarej, jęczmieniu ozimym, jęczmieniu jarym oraz teraz dodatkowo teraz żyto i pszenżyto ozime.

 

źródło: mat. Arysta LifeScience
fot. firmowe

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Nowy CLAAS ARION 400

Wraz z wprowadzeniem normy emisji spalin Stage V ciągniki ARION 400 firmy CLAAS zyskują nową stylistykę, nowy flagowy model, a od modelu ARION 440 także większą moc...

CLAAS CEMOS z nowymi możliwościami od wiosny 2021

Po wprowadzeniu CEMOS dla ciągników w serii ciągników CLAAS ARION i AXION w roku 2020 system jest teraz dostępny także w dużych ciągnikach półgąsienicowych serii AXION 900...

Ostatnie chwile z ciepłym powietrzem [POGODA]

Już w nocy na zachodzie, wschodzie, północy i w centrum niebo szczelnie zakryją chmury z niewielkimi opadami mżawki. Temperatura spadnie tutaj nad ranem do...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,390SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły