środa, 24 lipca, 2024
spot_img

W weekend czeka nas większe ochłodzenie [POGODA]

spot_img

W nocy na zachodzie, północy i w centrum miejscami przepada krótki kilkuminutowy deszcz do 2 mm. Na wschodzie drobny deszcz do 2-3 mm możliwy będzie do północy. Na południu sucho przez całą noc. Temperatura spadnie do 5/7 stopni Celsjusza.

W ciągu dnia przelotne opady zanikną. Dopiero po zachodzie słońca na Pomorzu Zachodnim, wybrzeżu, Żuławach ponownie miejscami popada deszcz do 1-3 mm. Na pozostałym obszarze sucho. Na przejaśnienia można liczyć na zachód od Wisły. Na wschód od Wisły raczej przeważać ma pochmurna pogoda.

Temperatura bardzo wyrównana na poziomie 9/11 stopni Celsjusza.

Wiatr powieje słabo na południu oraz na Lubelszczyźnie powieje słabo. Na zachodzie, w centrum i na Podlasiu umiarkowanie w porywach do 30 km/h. Na Pomorzu Zachodnim i wybrzeżu podmuchy sięgną 45 km/h.  W całym kraju wiatr powieje z południowego zachodu.

W weekend czeka nas pierwsze głębsze ochłodzenie. Nocami pojawi się mróz do -1/-3 stopni w regionach z dużą ilością chmur do -7/-3 stopni w regionach pogodnych. W ciągu dnia od 0 do 6 stopni- wszystko zależne będzie od stopnia zachmurzenia.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x