poniedziałek, 2 sierpnia, 2021

W najbliższych dniach powrócą przymrozki [POGODA]

-REKLAMA-spot_img

Odsuwający się front przyniesie w nocy opady deszczu na Roztoczu, Podkarpaciu, Małopolsce, Lubelskim, Kielecczyśnie i na Górnym Śląsku- nad ranem padać przestanie, ale chmur jeszcze sporo. Dzięki temu noc tutaj upłynie na plusie- około 3-5 stopni ciepła.

Od Pomorza, Ziemi Lubuskiej po Wielkopolskę, Kujawy, Warmię, Kaszuby, Mazury, Suwalszczyznę pogodnie będzie już przed północą co doprowadzi do rana do dużego spadku temperatury. O wschodzie słońca trawy pokryje szron. Temperatura spadnie tutaj do -3/0 stopni na wysokości 2 metrów. Przy gruncie do -4 stopni. Od Terespola po Łódź, Kalisz, Wrocław- tutaj chmur dużo do północy, potem rozpogodzenia i tutaj przymrozki pojawią się głównie przy gruncie, zaś na wysokości 2 metrów powinno być około 1-3 stopni na plusie.

Od rana do wieczora w całym kraju sucho i słonecznie, dopiero około 18:00 na północy zacznie przybywać chmur i pojawią się przelotne opady deszczu, które z piątku na sobotę przejdą przez cały kraj przynosząc około 1-4 mm wody- popada na obszarze 95% kraju, a więc bardzo dużo obszaru deszcz zobaczy, ale nie będzie on jakiś duży.

-REKLAMA-spot_img

Napisz komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Podobne artykuły

Śledź nas

22,896FaniLubię
532ObserwującyObserwuj
7,990SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły