środa, 24 lipca, 2024
spot_img

W ciągu dnia sporo słońca [POGODA]

spot_img

W nocy tylko na południu kraju oraz w wąskim pasie od Ziemi Łódzkiej po Jurę Krakowsko-Częstochowską sporo pogodnego nieba. Na zachodzie, północy i środkowym wschodzie sporo chmur z opadami mżawki na zachodzie i północy oraz drobnego śniegu od Żuław po Podlasie.

Temperatura spadnie do -11 stopni w Bieszczadach i na Podhalu do -7 st na Roztoczu oraz między Olewinem a Miechowem, -5 stopni na pozostałym obszarze południa kraju. W centrum około -2 stopni. Na środkowym wschodzie i północnym wschodzie -1 stopień. Najcieplej na zachodzie i północy +1/+2 stopnie.

W ciągu dnia sporo słońca na południu kraju. Na pozostałym obszarze pochmurno z możliwymi opadami mżawki na północy i wschodzie kraju.

Temperatura wzrośnie do -2 stopni w Bieszczadach, 0 stopnia na Roztoczu i Podkarpaciu, +1/+2 stopni na wschodzie i południu. W centrum i na północnym wschodzie +3/4 stopnie. Najcieplej na zachodzie +5 stopni i wybrzeżu +7 stopni.

Wiatr umiarkowany, w górach słaby.

 

Łukasz Sieligowski

 

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników