wtorek, 16 lipca, 2024
spot_img

Nowa wersja siewnika na przedni TUZ w ofercie UNII

spot_img

UNIA USF 1600/1 to siewnik wyposażony w jeden aparat wysiewający, przystosowany do wysiewu zarówno ziarna, jak i nawozu. Operator ma możliwość regulacji wysiewanej dawki w zakresie od 50 do 900kg/ha.

Standardowa pojemność zbiornika to 1600 dm3, jednak dla tych wymagających większej pojemności, dostępna jest opcjonalna nadstawka dająca dodatkowe 600 dm3.

W zależności od oczekiwań rolnika, siewnik USF może być wyposażony w głowicę o różnej liczbie wyjść (4; 6; 8; 12; 20 lub 24 wyjścia).

Aparat wysiewający może być napędzany w dwojaki sposób, mechanicznie, od koła kopiującego lub elektrycznie na podstawie odczytu prędkości z czujnika GPS. USF 1600/1 został stworzony z myślą o pracy z maszynami uprawowymi, siewnikami czy pielnikami.

Emil Lemański
Emil Lemański
Z rolnictwem jestem związany praktycznie od zawsze. Wraz z ojcem prowadzę gospodarstwo rolne w zachodniej Wielkopolsce nastawione na produkcję bydła mięsnego oraz trzody chlewnej. Ukończyłem inżynierię rolniczą na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. W redakcji Agro Profil piszę artykuły związane z techniką rolniczą oraz tworzę reportaże filmowe.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x