środa, 24 lipca, 2024
spot_img

Święta bez śniegu i mrozu [POGODA]

spot_img

Co znajdziesz w artykule?

Wigilia

Do południa opady deszczu występować będą od wschodniego Podlasia, Lubelszczyzny po Podkarpacie i południe Małopolski. Od wysokości 800 m.n.p.m padać ma śnieg. Spadnie na tym obszarze około 5-10 milimetrów deszczu.

Bez opadów przez cały dzień na północy i w centrum kraju. Na zachodzie kraju do wieczora pochmurno ale jeszcze w pierwszej połowie nocy pojawią się przelotne opady deszczu do 1-2 milimetrów.

Wiatr umiarkowany i silny z zachodu.

Temperatura zarówno o poranku jak i w ciągu dnia będzie na jednakowym poziomie +4/+6 stopni.

Środa

Do rana front z zachodu przesunie się na wschód i południe kraju. O ile na wschodzie miejscami symbolicznie pokropi, to na południu popada przelotny deszcz do 2 milimetrów. Na pozostałym obszarze pochmurno ale sucho.

Dopiero po południu na zachodzie, północy, południu i wschodzie od czasu do czasu spadnie niewielki deszcz do 2 milimetrów. Sucha, ale pochmurna pogoda pozostanie w centrum kraju.

Temperatura w ciągu dnia podniesie się do +4/+5 stopni. Nieco chłodniej na Kaszubach i Suwalszczyźnie +2/3 stopnie. O poranku o jeden stopień mniej.

Czwartek

Pierwsze przejaśnienia pojawią się dopiero w czwartek. W całym kraju obok przejaśnień pojawiać się będą przelotne opady deszczu do 1-4 milimetrów. Najwięcej opadów na południu kraju.

Temperatura o poranku spadnie do około -1/+2 stopni. W ciągu dnia temperatura wyrównana na poziomie +3/4 stopni.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników