czwartek, 13 czerwca, 2024
spot_img

Pokaż, jak zmienia się polska wieś i wygraj nagrody

spot_img

MRiRW zaprasza do udziału w II ogólnopolskim, amatorskim konkursie filmowym „Świat się kręci wokół wsi”. Nagraj i przyślij nam swój film. Pokaż, jak zmienia się polska wieś. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne oraz upominki rzeczowe. Jakie są zasady konkursu?

Do kogo skierowany jest konkurs?

Celem konkursu jest wzmocnienie pozytywnego wizerunku polskiej wsi i zawodu rolnika. Inicjatywa ma przekonać społeczeństwo, że życie na wsi ma wiele pozytywnych aspektów, a rolnik to człowiek wszechstronny, który buduje swój potencjał dzięki pracy i efektywnemu wykorzystaniu środków unijnych. 

Konkurs skierowany jest do młodych mieszkańców wsi, w wieku od 16 do 40 roku życia. W ramach konkursu przewidziane są 2 kategorie wiekowe:

  • Kategoria I – Ta kategoria jest dla Ciebie, jeżeli masz od 16 do 25 lat i mieszkasz na wsi. Pokaż nam swoją wieś widzianą z Twojej perspektywy. Zaprezentuj swoją okolicę jako miejsce do życia i rozwoju zawodowego oraz podziel się swoimi planami na przyszłość. Opowiedz, jak widzisz siebie na wsi za kilka lat.
  • Kategoria II – Jesteś młodym rolnikiem w wieku do 40 lat? Ta kategoria właśnie dla Ciebie. Podziel się swoją historią, pokaż nam swoje osiągnięcia i determinację w rozwijaniu swojego gospodarstwa, poprawie jego konkurencyjności na rynku – z wykorzystaniem środków unijnych.

Jak wziąć udział w konkursie?

Formularze zgłoszenia można składać do 28 września 2022 r., a filmy do 30 września 2022 r.Szczegóły znajdują się na stronie MRiRW oraz na stronach Partnerów – ARiMR i KOWR:

Na najlepsze prace czekają nagrody pieniężne oraz upominki rzeczowe. Planujecie brać udział? A może mieliście już okazję uczestniczyć w poprzedniej edycji? Dajcie znać w komentarzach!

źródło: MRIRW

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x