wtorek, 18 czerwca, 2024
spot_img

Według modeli najwięcej deszczu spadnie między Radomiem, Opocznem, Częstochową [POGODA]

spot_img

Noc z wtorku na środę przelotne, niezbyt duże opady przyniesie od Suwalszczyzny po Mazury, Pomorze, Kaszuby oraz miejscami w centrum, w Wielkopolsce i Dolnym Śląsku. Nad ranem większe opady pojawią się miejscami od Brzegu po Opole, Katowice. Na wschodzie noc pogodna i sucha. Temperatura o 5/00 rano wyniesie od 7 stopni na Podhalu to 12 stopni na wyżynach południowej Polski.

Na zachodzie kraju około 10-11 stopni zaś w pasie od Żuław przez centrum po Opolskie około 12-13 stopni. Wiatr w nocy i rano powieje słabo, chwilami umiarkowanie- na zachodzie z zachodu i północnego zachodu a na wschodzie z południa.

W ciągu dnia strefa opadów znad Śląska powinna wędrować gdzieś przez okolice wschodniego Łódzkiego, południowe Mazowsze po Podlasie. Tu może spaść najwięcej deszczu. Na zachodzie i północy a wieczorem na Podkarpaciu i wschodzie Małopolski może zagrzmieć- ale nie wszędzie a lokalnie. Wiatr umiarkowany- zachodni, na wschodzie jeszcze do czasu opadów z południa potem również z zachodu i północnego zachodu.

Napisz komentarz

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
2 lat temu

Spoko

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x