czwartek, 22 lutego, 2024

W środę pogoda pozwoli na żniwa w centrum, na południu, zachodzie i północy kraju [POGODA]

spot_img

Przed nami bardzo wietrzne dni. Silnie wiać ma zwłaszcza na wschodzie, w centrum i na północy kraju przez kilka najbliższych dni. Silny wiatr, słońce i ocieplenie bardzo szybko wysuszy zboża dzięki czemu nie trzeba będzie czekać do weekendu na rozpoczęcie żniw.

Najbliższej nocy padać będzie na Podlasiu, wschodzie Mazowsza, północy, wschodzie i w centrum Lubelskiego. Słaby i krótki deszcz do 1-4 mm pojawi się na południu Lubelskiego- od strony Roztocza oraz na wschodzie Podkarpacia. Wiatr na wschodzie i w centrum silny do 65 km/h. Na zachodzie, południu i północy słaby i umiarkowany. Temperatura nad ranem wyniesie od 7-10 stopni na zachodzie, południu i w centrum do 13-15 stopni na wschodzie i północy.

Przed południem na krańcach zachodnich przybędzie chmur wysokich. Na południu, północy i w centrum bezchmurnie, zaś na wschodzie pochmurno- dopiero około południa niebo zacznie się rozpogadzać na zachodzie Podlasia, wschodzie Mazowsza i Lubelszczyźnie. Pod wieczór rozpogodzi się na ścianie wschodniej. Natomiast po południu chmury wysokie z zachodniej Polski obejmą cały zachód, północ i wieczorem dotrą do centrum kraju.

Wiatr na wschodzie, północy i w centrum silny z północnego zachodu. Na zachodzie i południu powieje umiarkowanie. Być może pomiędzy frontami słaby wiatr przed południem powieje na wschodzie Podlasia.

spot_img

Napisz komentarz

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x