wtorek, 23 lipca, 2024
spot_img

Niedziela gorąca i słoneczna. Dopiero wieczorem ciemniejsze chmury pojawią się miejscami od Kozienic, Radomia po Sudety [POGODA]

spot_img

Przed nami zimna i gorąca noc. Na wschodzie Polski zaledwie 9-11 stopni. Dla odmiany na zachodzie i północy Polski 16-18 stopni. Jeszcze cieplej nie mniej niż 19-20 stopni będzie w rejonie Kalisza, Konica, Koła, Mogilna, Kutna, Gniezna. Na wschodzie Wielkopolski, południu i zachodzie Kujaw i zachodzie Łódzkiego nad ranem może nie być rosy.

Deszcz lub lekka burza w nocy może pojawić się na Pomorzu Zachodnim, Pomorzu Gdańskim, północy i w centrum Lubuskiego, północy Wielkopolski. Ale największe szanse na opad wystąpią w pasie od okolic Słubic, Gorzowa po Krzyż, Szamotuły, Piłę, Miastko, Chojnice, Gdańsk. Deszcz do 5-15 mm w Lubuskim oraz do 10 mm nad resztą obszaru.

W ciągu dnia na wschodzie dużo słońca a na południu bezchmurnie. W centrum, na zachodzie i północy chmury na zmianę ze słońcem ale bez opadów. Po południu a zwłaszcza wieczorem w wąskim pasie od okolic Kozienic, Radomia po Piotrków, Wieluń i Dolny Śląsk być może powstanie kilka chmur z opadami. Więcej opadów pojawi się w tym pasie w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Wiatry słabe. Na zachodzie i północy z północy i północnego zachodu zaś na południu i wschodzie z południa.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x