środa, 29 maja, 2024
spot_imgspot_img

Na wybrzeżu, Zatoce Szczecińskiej i Gdańskiej pojawi się cofka [POGODA]

spot_img

W nocy przelotne opady deszczu z przejaśnieniami pojawią się od Podkarpacia po Opolskie i Dolny Śląsk. Nad resztą kraju pochmurno z opadami mżawki. Na termometrach od 1-3 stopni w większości kraju do 5 stopni na Podkarpaciu.

Przed południem z wyjątkiem południa i Lubelszczyzny przeważnie pochmurno. Padać ma przelotna mżawka a od Wejherowa po Bytów śnieg.

Po południu najwięcej słońca w Lubelskim i na Podakrpaciu. Nad resztą kraju pochmurno z opadami. Mżawka popada od Ziemi Lubuskiej po centrum kraju. Od Gorzowa po Szczecin, Kaszuby coraz częściej padać będzie śnieg.

Wieczorem padać ma już przelotnie i ma to być głównie śnieg a na Mazowszu i w Lubelskim jeszcze mżawka. Pojawiać się ma coraz więcej pogodnego nieba.

W ciągu dnia najzimniej ma być w Bytowie, Miastku i Słupsku- około 0 stopni. Im bliżej wschodu tym cieplej. Wiatr na Podlasiu i Mazurach słaby. Na wybrzeżu silny z północy. Nad resztą kraju powieje umiarkowanie do 35 km/h z północy.

Od soboty chłodniej. Od poniedziałku przez niemal cały tydzień sucho i słonecznie z nocnymi przymrozkami i przeważnie dodatnimi wartościami w dzień.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x