niedziela, 23 czerwca, 2024
spot_img

Na północy Kaszub do niedzieli spadnie nawet 25 cm śniegu [POGODA]

spot_img

Najbliższa noc w całym kraju na plusie. Od 1-2 stopni na Suwalszczyźnie do 3-4 stopni nad resztą kraju. Najcieplej do 5-6 stopni na południu Polski. Padać będzie przelotnie ale słabo. Jedynie na północy kraju przelotne opady będą intensywne i lokalnie pojawią się nawet burze

W piątek intensywne opady śniegu występować mają na Podhalu i w górach-spadnie tu ponad 10 cm śniegu. Sypać ma intensywnie także na wybrzeżu środkowym-okolice Łeby, Ustki, Lęborka, Miastka- ale w dzień ma tu być jeszcze na plusie więc jeśli zabieli się to szybko stopnieje i dopiero wieczorem tam, gdzie się trafi chmura z opadem zacznie się zabielać na stałe. Nad resztą kraju trochę słońca i od czasu do czasu przelotnie popada śnieg. Przed południem sucho ma być od Roztocza po północ Świetokrzyskiego i północ Łódzkiego zaś po południu mało opadów bądź nie będzie ich wcale na Mazowszu, wschodzie Kujaw i północy Lubelskiego.

Wiatr silny i porywisty z zachodu i północnego zachodu. W sobotę na północy Kaszub w szybkim tempie przybywać będzie śniegu. Na termometrach w okolicy 0/+2 stopni. Od niedzieli -2/0 stopni zaś w poniedziałek od -3 do -1 stopnia.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x