środa, 24 lipca, 2024
spot_img

Bezchmurne niebo utrzyma się co najmniej do piątku [POGODA]

spot_img

Za nami noc z lokalnymi przymrozkami na wschodzie Polski. W okolicy Giżycka mieliśmy zaledwie 1 stopień powyżej zera na wysokości 2 metrów i biały szron na trawie. Przed nami duże ocieplenie.

W najbliższym tygodniu bez wyjątku dominować ma bezchmurne niebo i coraz cieplejsze popołudnia. O ile pierwsze dni nowego tygodnia przyniosą popołudnia z temperaturą od 17-20 stopni na północy do 22-24 stopni w centrum i 25 stopni na południu to od czwartku do soboty w dzień nawet na Warmii, Mazurach i Podlasiu ma byc 25 stopni. W centrum, na wschodzie i na południu 26-27 stopni, zaś na zachodzie nawet 27-29 stopni.

Mimo tak ciepłych dni, noce będą zimne. Jutro jeszcze jest szansa na przymrozki w rejonie Siedlec, Terespola, Hajnówki, Suwałk, ale kolejne noce przyniosą już od 5-7 stopni na wschodzie i północy do 8-12 stopni na zachodzie, północy, południu i w centrum.

Szansa na jakiś front pojawi się w piątek na Pomorzu, w sobotę na zachodzie i w głębi kraju i w niedzielę na południu i wschodzie. Nie wiadomo jeszcze czy na froncie coś popada. Na pewno pojawi się więcej chmur i nieco silniej powieje.

Napisz komentarz

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
2 lat temu

Ok

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x