czwartek, 5 sierpnia, 2021

Parna, duszna i gorąca noc [POGODA]

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

Coraz więcej regionów dostaje deszcz. Z prognoz wynika, że najmniej go będzie lub wcale nie spadnie w wielu regionach województwa łódzkiego- do piątku będą miejsca bez nawet kropli deszczu. W nocy burze występować mają głównie od Śląska po Górny Śląsk. Nad ranem burze z południa rozerwią się, prawie zanikną i przesuną się na centrum- pokropi głównie na zachód od Łodzi.

W ciągu dnia burze w postaci nawałnic, bo w wielu miejscach między Mławą, Olsztynem, Łomżą, Węgrowem, Puławami, Radomiem spadnie między 25 a 80 l wody. Woda z nawalnego deszczu może siać spustoszenie w uprawach, tym bardziej, że miejscami do ulew dołączy grad do 2-3 cm i wiatr do 85 km/h, lokalnie do ponad 100 km/h. W ciągu dnia burze w postaci nawałnic, bo w wielu miejscach między Mławą, Olsztynem, Łomżą, Węgrowem, Puławami, Radomiem spadnie między 25 a 80 l wody. Woda z nawalnego deszczu może siać spustoszenie w uprawach, tym bardziej, że miejscami do ulew dołączy grad do 2-3 cm i wiatr do 85 km/h, lokalnie do ponad 100 km/h.

Następnie w czwartek ponownie burze z ulewami na południowym zachodzie z silnym wiatrem i przewędruje ta burza aż po wschód kraju.

Poprzedni artykułKaufland pod lupą UOKiK
Następny artykułCena buraków już znana

Napisz komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Podobne artykuły

Śledź nas

22,896FaniLubię
536ObserwującyObserwuj
8,000SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły