sobota, 2 grudnia, 2023
spot_img

Parna, duszna i gorąca noc [POGODA]

Coraz więcej regionów dostaje deszcz. Z prognoz wynika, że najmniej go będzie lub wcale nie spadnie w wielu regionach województwa łódzkiego- do piątku będą miejsca bez nawet kropli deszczu. W nocy burze występować mają głównie od Śląska po Górny Śląsk. Nad ranem burze z południa rozerwią się, prawie zanikną i przesuną się na centrum- pokropi głównie na zachód od Łodzi.

W ciągu dnia burze w postaci nawałnic, bo w wielu miejscach między Mławą, Olsztynem, Łomżą, Węgrowem, Puławami, Radomiem spadnie między 25 a 80 l wody. Woda z nawalnego deszczu może siać spustoszenie w uprawach, tym bardziej, że miejscami do ulew dołączy grad do 2-3 cm i wiatr do 85 km/h, lokalnie do ponad 100 km/h. W ciągu dnia burze w postaci nawałnic, bo w wielu miejscach między Mławą, Olsztynem, Łomżą, Węgrowem, Puławami, Radomiem spadnie między 25 a 80 l wody. Woda z nawalnego deszczu może siać spustoszenie w uprawach, tym bardziej, że miejscami do ulew dołączy grad do 2-3 cm i wiatr do 85 km/h, lokalnie do ponad 100 km/h.

Następnie w czwartek ponownie burze z ulewami na południowym zachodzie z silnym wiatrem i przewędruje ta burza aż po wschód kraju.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
2 lat temu

😉

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x