sobota, 24 lutego, 2024

Międzynarodowe targi Agitechnica 2022 odwołane

spot_img

Agritechnica to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w rolniczym świecie, gdzie uczestnicy z ponad 140 krajów spotykają się w Hanowerze by wymienić się doświadczeniami.

Niestety z powodu trwającej pandemii COVID-19 oraz wprowadzonych w związku z tym regulacji nadchodząca edycja Agritechnica 2022 została odwołana. Jak podkreślają organizatorzy najważniejsze jest w tym momencie bezpieczeństwo zwiedzających, wystawców, partnerów, pracowników oraz wszystkich uczestników wydarzenia.

Wszyscy głęboko żałujemy, że Agritechnica 2022 nie może się odbyć – z jednej strony dlatego, że cała branża już z niecierpliwością czekała na targi, które są wiodącymi na rynku. Z  drugiej strony, ponieważ rolnicy mogą obecnie korzystać z licznych innowacyjnych maszyn rolniczych w sposób, jaki nie był spotykany wcześniej. W końcu innowacyjne maszyny, urządzenia i narzędzia programowe w znacznym stopniu przyczyniają się do zrównoważonych i przyszłościowych procesów produkcji maszyn rolniczych. Możliwość zaprezentowania naszego bogatego portfolio innowacji szerokiej publiczności branżowej na żywo na arenie międzynarodowej jest i pozostaje złotym standardem. My, jako eksperci w dziedzinie maszyn rolniczych, stoimy zatem za naszymi wiodącymi na świecie targach i już teraz czekamy na udane ponowne uruchomienie Agritechnica w Hanowerze w 2023 roku- mówi Bernd Scherer, dyrektor zarządzający, Stowarzyszenia Maszyn Rolniczych VDMA.

Kolejna edycja targów Agritechnica odbędzie się w terminie 12-18 listopada 2023 roku.

Źródło: AGRITECHNICA – World’s leading trade fair for agricultural machinery – Made by DLG – 27 Feb-5 Mar 2022 in Hanover, Germany – AGRITECHNICA

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x