poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img

Dzień Kobiet – dniem przyjemności! Słodkie upominki od Terravity

spot_img

Jaki powinien być idealny Dzień Kobiet? Wypełniony po brzegi przyjemnościami! Tak jak czekolady Terravita są po brzegi wypełnione wyjątkowymi, pysznymi nadzieniami. To słodkości doskonałe na upominek dla każdej kobiety, którą chcemy obdarować chwilami czekoladowej przyjemności. A także dla siebie samej, by spędzić ten dzień naprawdę tak, jak lubimy. 

8 marca – Dzień Kobiet, powinien być dniem szczególnym dla każdej kobiety. Mamy, babcie, żony, dziewczyny, siostry, przyjaciółki czy koleżanki – kobiety, które są blisko nas każdego dnia i te, na których wsparcie zawsze możemy liczyć. Każda z nich – i każda z nas, powinna tego dnia poczuć się wyróżniona. Pamięć, miły gest, słodki upominek – to niezwykle proste sposoby, by wyrazić wdzięczność i ciepłe uczucia. Niech ten dzień stanie się małą, ale ważną odskocznią od codzienności. Niech wypełnią go drobne przyjemności, które nadadzą mu wyjątkowy wymiar. 

Takie przyjemności mają słodki smak i przywodzą na myśl relaks i błogość. To smak aksamitnej czekolady, rozpływającej się w ustach i kuszącej oryginalnymi nadzieniami. Czekolada to przecież jeden z najbardziej trafionych i uniwersalnych prezentów, na każdą okazję. Zwłaszcza taka, która zaskoczy oryginalną kompozycją smaków. Tabliczki Terravita łączą w sobie wysokiej jakości ziarna kakao z wyjątkowymi nadzieniami, które zapewniają niezwykle bogate doznania. A ponieważ tego dnia każda kobieta zasługuje na większą porcję przyjemności, warto wybrać na tę okazję większe tabliczki.

Oto dwie pyszne propozycje z asortymentu Terravity:

  • Terravita Cherry & Yoghurt 
  • Terravita Caramel & Hazelnuts

Źródło: informacja prasowa

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Teresa
Teresa
2 lat temu

Ja za słodkie upominki podziękuje, teraz wolę dostawać przydatne prezenty. Ostatnio iRobota mi mój facet sprezentował. Wiedział co kupić, żeby wywołać uśmiech na mojej twarzy. 

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x