środa, 17 lipca, 2024
spot_img

Deszczowa aura się utrzyma, a wraz z nią silny wiatr [POGODA]

spot_img

Minionej doby popadało na całym zachodzie i północy kraju. W okolicy Prabut spadło aż 14 milimetrów deszczu.

Najbliższa noc przynosić ma przelotne opady deszczu. Najwięcej opadów pojawi się od Pomorza Zachodniego poprzez Kujawy, Mazowsze, Warmię i Mazury aż po Lubelszczyznę i Podlasie. Na tym obszarze spadnie około 1-4 milimetrów deszczu.  Temperatura nad ranem wyniesie od +3 stopni na południu i wschodzie, +4 stopnie w centrum i na zachodzie, do +5/+6 stopni na północy.

W ciągu dnia dużo chmur z nielicznymi przejaśnieniami na wschodzie, południu i w centrum kraju- tutaj padać nie powinno. Na zachodzie i północy do około godziny 10/00 sucho. Najpierw deszcz pojawi się na Pomorzu Zachodnim, po południu także na Ziemi Lubuskiej, zachodzie i północy Wielkopolski, północy Kujaw, Pomorzu Gdańskim. Spadnie na tym obszarze około 2-3 milimetrów deszczu, a na Pomorzu Zachodnim do 5-7 milimetrów.

Wieczorem front dotrze do centrum- będzie on już wyschnięty. Tylko miejscami spadnie do 1 milimetra wody.

Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie +5/+7 stopni. Na południu do nawet +10 stopni.

Wiatr wciąż silny i porywisty.

Łukasz Sieligowski

 

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników