wtorek, 28 listopada, 2023
spot_img

Błękit nieba już jutro zakryją chmury z których będzie się błyskać i padać [POGODA]

spot_img

Noc z wtorku na środę zapowiada się wyjątkowo ciepło. Tropikalna noc czyli taka podczas której temperatura nie spada poniżej 20 stopni Celsjusza czeka mieszkańców Pomorza Zachodniego, Wielkopolski, Ziemi Łódzkiej oraz lokalnie na Ziemi  Lubuskiej. Najzimniejsza noc czeka mieszkańców Warmii, Mazur- tutaj spodziewamy się 15 stopni. Na pozostałym obszarze zanotujemy 16/18 stopni. W nocy przelotne opady deszczu i burze możliwe będą na południu, wschodzie, zachodzie i w centrum kraju. Na północy sucho, mimo to sporo chmur.

Od samego rana burze możliwe będą w niemal całym kraju za wyjątkiem północnej części kraju, jednak i tu  po  południu możliwe będą burze- szczególnie w pobliżu Koszalina, Kołobrzegu Chojnic. Burze mogą wygenerować opady rzędu 70 mm powodując zalania a nawet powodzie błyskawiczne. Możliwe będą również opady gradu o średnicy 2 centymetrów- lokalnie może sypać dość gęsto powodując sieczkę w kukurydzy i buraczkach. Porywy wiatru podczas burz nie powinny przekroczyć 80 km/h.

Temperatura powietrza w najcieplejszym momencie dnia podniesie się do 25/28 stopni. Po burzach spadek temperatury do 20/23 stopni.

Wiatr na ogół słaby w porywach do 20 km/h.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x