piątek, 31 maja, 2024
spot_imgspot_img

AGROTECHNIKA 2024 już w ten weekend! Święto rolnictwa w Bratoszewicach

spot_img

W dniach 27-28 kwietnia br. na terenach wystawowych Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach odbędą się niezwykłe Targi Rolne AGROTECHNIKA 2024. To wydarzenie, które od lat przyciąga zarówno profesjonalistów z branży rolniczej, jak i miłośników tradycji wiejskich oraz zdrowego stylu życia.

Moc atrakcji na targach rolnych AGROTECHNIKA 2024

Podczas imprezy swoją ofertę zaprezentuje około 200 wystawców. Pojawią się producenci: maszyn i sprzętu rolniczego, materiału szkółkarskiego, roślin ozdobnych i kwiatów, pasz, nasion, urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii oraz innych rozwiązań dla produkcji rolniczej. Bogatą paletę wyrobów przedstawią twórcy ludowi, koła gospodyń wiejskich oraz rolnicy zajmujący się przetwarzaniem żywności i rolniczym handlem detalicznym.

Swoje stoiska będą miały również instytucje obsługujące wieś i rolnictwo oraz szkoły rolnicze. Odwiedzający wystawę będą mieli okazję zapoznać się z ofertą producentów i firm skierowaną do obszarów wiejskich, spróbować i nabyć świeżą, naturalną i zdrową żywność „prosto od rolnika”, wytwarzaną według tradycyjnych receptur. Odbywać się będą pokazy rękodzielnictwa. Będzie można zaopatrzyć się w materiał szkółkarski i rośliny ozdobne bezpośrednio od producentów. 

W sobotni dzień wystawy przeprowadzony zostanie pokaz kulinarny przygotowany przez wychowanków Zespołu Szkół Nr 1 w Bratoszewicach. Uczniowie przedstawią sposób przygotowania kolorowych, pysznych
i orzeźwiających napojów. Na koniec będzie można tych specjałów skosztować.

Również w sobotę odbędzie się występ Kapeli „Kumpele-Wróbele”
z Wróblewa. Kapela gra swój własny repertuar i jest laureatem „Strońskiego Festiwalu Kapel Podwórkowych”.

To jednak nie koniec atrakcji! Organizatorzy przygotowali również wiele zabaw i konkursów dla najmłodszych uczestników, zapewniając rodzinom pełen dzień wesołej i edukacyjnej zabawy.

Zatem już teraz zaplanujcie swój ostatni weekend kwietnia i przyjedźcie do Bratoszewic na AGROTECHNIKA 2024, gdzie czekać będą niezapomniane wrażenia, smaki i dobra zabawa!

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x