wtorek, 5 grudnia, 2023
spot_img

41. Targi Rolnicze KOŚCIELEC

spot_imgspot_img

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu zaprasza do udziału w 41. Targach Rolniczych KOŚCIELEC 2019

,,Promocja Agrobiznesu z uwzględnieniem produktu lokalnego, regionalnego i tradycyjnego jako czynnika rozwoju społeczności lokalnej”

firmy, instytucje działające na rzecz rolnictwa, rolników, mieszkańców obszarów wiejskich i miast.

Targi odbędą się 30 czerwca 2019 r. w godz. 9.00-16.00 w Kościelcu (62-604 Kościelec ul. Długa)

Targi w Kościelcu są targami branży rolniczej i stanowią jedno z najważniejszych narzędzi komunikacji marketingowej firm z rolnikami. Mają one swoją długoletnią tradycję i jednocześnie wypracowaną markę. Uczestnicy targów mogą na nich skorzystać z porad na stoiskach: Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Wielkopolskiej Izby Rolniczej, banków, instytucji ubezpieczeniowych, związków hodowców i producentów. Podczas Targów Rolniczych Kościelec 2019 zostaną zaprezentowane, przez liczne firmy z branży rolniczej, środki do produkcji rolnej i ogrodniczej, maszyny i urządzenia rolnicze, nowoczesne rozwiązania w budownictwie inwentarskim. Będzie można nie tylko poznać ofertę poszczególnych firm, ale i uzyskać fachowe, w pełni profesjonalne doradztwo połączone z konsultacjami. Różnorodność i bogactwo dostępnej w jednym miejscu oferty handlowej pozwala uczestnikom targów dokonać porównania jakości oferty, jej innowacyjności i ceny oraz umożliwia producentom rolnym wybór takiej oferty, która jest możliwa i ekonomicznie uzasadniona do zastosowania w ich gospodarstwach rolnych. Targi Rolnicze Kościelec 2019 ,,Promocja Agrobiznesu z uwzględnieniem produktu lokalnego, regionalnego i tradycyjnego jako czynnika rozwoju społeczności lokalnej” to promocja  zarówno nowych rozwiązań dla rolnictwa jak i promocja produktu lokalnego, regionalnego, tradycyjnego (wystawcy – lokalni producenci).Targi zapewne przyczynią się do wzbudzenia w uczestnikach targów poczucia dumy z lokalnych, regionalnych i tradycyjnych produktów, zainspirują do wybierania tych produktów i zachęcą wielu producentów do podejmowania dodatkowych pozarolniczych lub okołorolniczych form działalności gospodarczej z wykorzystaniem zasobów dziedzictwa kulturowego wsi wielkopolskiej. Naszym targom zwykle towarzyszy wysoka frekwencja zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Przyczynia się to do wzajemnego poznawania się w środowisku branży rolniczej. Serdecznie zapraszamy! Warto Targi Rolnicze Kościelec 2019 odpowiednio wykorzystać, bowiem udział w tym wydarzeniu ułatwi firmom dotarcie do nowych klientów, umożliwi prezentację oferty  a rolnikom da szansę na poznanie innowacji w branży rolniczej oraz zwróci szczególną uwagę na znaczenie produktu lokalnego, regionalnego i tradycyjnego w rozwoju społeczności lokalnej.

Szczegółowych informacji nt. udziału w targach udziela: zespół biura targowego: tel.63 272 23 34;      512 716 795; 513 950 333.

 

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników