sobota, 24 lutego, 2024

29 latek ukrył krzaki konopi w polu kukurydzy. Liczył, że nikt nie zauważy

spot_img

Młody mężczyzna w wieku 29 lat ukrył krzaki konopi w polu kukurydzy w okolicach Trzebnicy, licząc na to, że nikt nie zorientuje się w tym, co robi. Ku jego nieszczęściu, informacja ta dotarła do funkcjonariuszy z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców przy Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. 

zdj: Wydział ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców KWP we Wrocławiu

Znaleziono ponad 4,5 kg marihuany

Gdy policjanci dotarli na pole zauważyli trzy duże krzewy konopi. Skłoniło ich to do przeszukania posesji podejrzanego. Na początku mężczyzna kategorycznie zaprzeczał, że rośliny należą do niego. Jednak zmienił zdanie, kiedy znaleziono w jego pomieszczeniu narzędzia do przetwarzania narkotyków. Okazało się, że na strychu mężczyzna przygotowywał specjalne komory do suszenia roślin konopi. Ważył je, opisywał i starannie pakował gotową marihuanę do szklanych pojemników.

Razem, policjanci skonfiskowali ponad 4,5 kilograma gotowej marihuany i odkryli trzy krzewy schowane wśród kukurydzy. 29-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie przesłuchano go i przedstawiono mu zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków oraz uprawy. Za te przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

źródło: Wydział ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców KWP we Wrocławiu

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
absurd2030
absurd2030
3 miesięcy temu

Ustawodawca i milicja łamie drugi artykuł konstytucji RP mówiący o równości społecznej.
Jego sąsiedzi odurzają się legalnie alkoholem etylowym będącym twardym narkotykiem o potencjale uzależnienia porównywalnym do heroiny i nie grożą im za to żadne konsekwencje prawne

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x