czwartek, 4 marca, 2021

Teraz Polska dla Swimera

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Toruńska firma Swimer laureatem konkursu Teraz Polska. Nagrodzono ją za wysokiej jakości zbiorniki z polietylenu przeznaczone do magazynowania i dystrybucji oleju napędowego. Galę wręczenia tych prestiżowych nagród zorganizowano 3 czerwca w Teatrze Wielkim w Warszawie. Laureaci odebrali wyróżnienia z rąk Przewodniczącego Kapituły prof. Michała Kleibera oraz Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda.

Polski producent zbiorników

Swimer to polski producent zbiorników do magazynowania płynów i substancji chemicznych. Ich pojemność jest zróżnicowana, od niewielkich do takich, w których można przechowywać nawet 20 tysięcy litrów. Dzięki temu znajduje nabywców wśród najbardziej wymagających klientów. Firmę założył ją 11 lat temu Łukasz Otremba. Wysoka jakość toruńskich zbiorników została wielokrotnie potwierdzona przez niezależne instytuty badawcze.

Zbiorniki Swimer wyróżnia wysoka trwałość, przemyślana konstrukcja oraz staranne wykończenie. Wszystkie produkty są wykonane z najwyższej jakości polietylenu zwanego polietylenem pierwotnym. Dzięki temu można w nich przechowywać paliwa, nawozy płynne, AdBlue a nawet wodę pitną. Firma sprzedaje swoje produkty w 27 krajach na całym świecie. Eksport jest ważnym elementem działalności Swimera, który stale szuka nowych rynków zbytu.

Jak mówi Przemysław Bochat, który w imieniu firmy Swimer obierał z rąk Kapituły konkursu nagrodę, To wyróżnienie jest dla nas szczególnie ważne. Od momentu założenia firmy wiedzieliśmy, że chcemy pozostać europejskim liderem i tę politykę konsekwentnie realizujemy. Godło Teraz Polska jest tego najlepszym przykładem – dodaje Bochat. Statuetka będąca symbolem wyróżnienia będzie kolejnym dowodem sukcesu toruńskiej firmy.

 

Firma cały czas się rozwija

Swimer daje zatrudnienie ponad 140 osobom i stale się rozwija. Jest jednym z nielicznych przykładów bardzo dynamicznej ekspansji na rynku krajowym i zagranicznym. Nie tylko produkuje zbiorniki, ale też projektuje do nich komponenty elektroniczne. Nie skupia się jednak wyłącznie na biznesie. Swimer wspiera wydarzenia kulturalne oraz sportowe. Jest sponsorem toruńskiego żużla, drużyny siatkarskiej, hokejowej, szkółki pływackiej i golfowej.

Godło „Teraz Polska” to wyróżnienie promujące firmy, które osiągnęły sukces rynkowy. Jest na tyle znaczące, że ułatwia drogę do ich dalszego rozwoju. Znak graficzny tej nagrody jest bowiem rozpoznawalny w Europie i poza nią. Uhonorowanie nagrodą „Teraz Polska” wzmacnia przedsiębiorstwa pod kątem marketingowym, a także przyczynia się do tworzenia nowych miejsc pracy i wzmacniania polskiej gospodarki.

źródło/fot. mat. pras. Swimer

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Komisarz Wojciechowski o Nowym Zielonym Ładzie

- To co się teraz dzieje w Polsce i w Europie przypomina tak zwany australijski wyścig, czyli taki w którym zawodnicy wchodzą w kolejne okrążenia...

Termiczna zima opanuje cały kraj [POGODA]

W nocy na froncie chłodnym od Wrocławia po Opole, Kraków, Rzeszów pojawią się opady deszczu, które o północy w górach przejdą w opady śniegu....

De Heus wykupił Golpasz

Z początkiem marca br. zaszła duża strukturalna zmiana na rynku produkcji i sprzedaży pasz. Stało się tak za sprawą zakupu całościowego pakietu udziałów firmy Golpasz...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,420SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły