piątek, 18 czerwca, 2021

Oświadczenie BKT. Mimo plotek wszystkie zakłady w Indiach nadal działają

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Fabryki opon Balkrishna Industries Ltd. (BKT) ag i OTR w Indiach nadal działają z niemal pełną wydajnością pomimo fali zakażeń COVID-19, która dotknęła ten kraj.

„Wszystkie nasze zakłady działają sprawnie ze średnią wydajnością 95%, ponieważ wpływ drugiej fali koronawirusa zminimalizowaliśmy dzięki działaniom na czas” – mówi Wspólny Dyrektor Zarządzający BKT Rajiv Poddar.

Rządy Indii nie wstrzymały produkcji „w żadnym miejscu naszych fabryk i nie przewidujemy, że to samo stanie się w najbliższej przyszłości” – dodaje. Ponadto Rajiv Poddar podkreśla, że nie przewiduje żadnych zakłóceń w dostawach lub wysyłkach do dystrybutorów BKT w Ameryce Północnej z powodu pandemii.

Jako prężna organizacja mamy duże doświadczenie w planowaniu i reagowaniu na różnorodne sytuacje. Nasze zespoły uważnie monitorują rozwój epidemii koronawirusa i podejmują odpowiednie kroki, aby pomóc w utrzymaniu stałego zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników i klientów. ”- zapewnia dyrektor. 

 Oświadczenie dotyczące stanu operacyjnego fabryk opon firmy w Indiach w pełnej wersji znajduje się poniżej:

Drodzy Partnerzy,

Firma na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i wprowadził pomiary, które chronią personel. Wychodząc z tego fundamentalnego założenia, produkcja BKT działała płynnie i punktualnie w czasie pandemii.

Obecnie w Indiach jest ciężko. Pandemia Covid-19 nie odpuszcza. BKT otrzymuje obecnie wiele niepokojących wiadomości z rynków na całym świecie. Firma jest wdzięczna, że ​​tak wiele osób jest w kontakcie i martwi się o zdrowie i bezpieczeństwo ludzi. Chcemy wszystkich zapewnić, że na szczęście nasze zespoły w Indiach i na całym świecie są bezpieczne i dają z siebie wszystko, aby utrzymać działalność na normalnym poziomie.

Natychmiast dostrzegliśmy podstawową potrzebę ochrony swoich pracowników i szybko zareagowaliśmy wprowadzając środki bezpieczeństwa, aby uniknąć rozprzestrzeniania się wirusa w swoich zakładach produkcyjnych.

Dzięki tej szybkiej interwencji pięć fabryk BKT w Indiach działa sprawnie ze średnią 95% wydajnością od kwietnia 2020 r., po zaledwie miesięcznym przestoju, kiedy firma wstrzymała produkcję, aby utworzyć grupę zadaniową i wdrożyć wszystkie niezbędne środki ochrony. .

Wszystkie prośby klientów zostały spełnione na czas. Nie jest tajemnicą, że na rynek ma obecnie wpływ dostępność surowców i trudności transportowe i wszyscy są w tej samej sytuacji, ale BKT ciężko pracuje, aby dostarczyć wszystkie wymagane produkty na czas.

źródło:BKT Europe Media Relations

-REKLAMA-

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Fluorescencyjne ziemniaki, które sygnalizują stres w roślinie

Czy da się wykryć stres u rośliny nie uszkadzając jej? Jak się okazuje istnieje taka możliwość. Zespół naukowców z Wydziału Rolnictwa, Żywności i Środowiska...

4,8 miliona ton żywności na śmietniku!

Dlaczego marnujemy aż 4,8 miliona ton żywności rocznie? Jak powstrzymać się od zbędnych zakupów jedzenia? Jak ograniczyć straty w rolnictwie i przetwórstwie? Czy są...

Gorąca noc na zachodzie i wybrzeżu [POGODA]

Po bardzo ciepłym, miejscami upalnym dniu noc już w całym kraju będzie ciepła. Najchłodniej na Warmii, Mazurach, Podlasiu, Lubelskim, Podkarpaciu i wschodzie Mazowsza- tu...

Śledź nas

22,331FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
7,780SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły