niedziela, 20 czerwca, 2021

Maszyny ASA-LIFT w nowych barwach

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Rodzinna firma GRIMME z Damme przejęła w 2013 roku większość udziałów w założonej w 1936 roku duńskiej spółce ASA-LIFT z siedzibą w Sorö, 80 km od Kopenhagi, specjalizującej się w produkcji maszyn do warzyw.

 

Zacieśnienie współpracy

W ciągu ubiegłych 5 lat współpraca zacieśniła się zarówno w zakresie technicznym, jak i w zakresie sprzedaży. Już teraz maszyny ASA-LIFT są wyposażone w wysokiej jakości komponenty pochodzące od spółek córek GRIMME: INTERNORM (tworzywa sztuczne) i RICON (odsiewacze i przenośniki). Doświadczeni dystrybutorzy firmy ASA-LIFT angażują się wspólnie ze spółkami handlowo-serwisowymi GRIMME oraz wybranymi GRIMME Premium Partnerami w sprzedaż produktów ASA-LIFT. W kwietniu 2018 roku zwiększono możliwości produkcyjne oddając do użytku halę wielkości 2200 m² i instalując laserowe urządzenia do obróbki blachy i rur. Od przejęcia firmy liczba pracowników wzrosła o ponad 30 %, aktualnie zatrudnionych jest 130 osób.

 

Nowe barwy maszyn ASA-LIFT

Kolejnym ważnym krokiem jest przystosowanie wizerunku zewnętrznego, by podkreślić przynależność firmy ASA-LIFT do grupy GRIMME. ASA-LIFT cieszy się wśród producentów warzyw na całym świecie bardzo dobrą reputacją, dlatego marka pozostanie, a logo firmy zostanie dopasowane do wizualnej identyfikacji grupy GRIMME. W roku produkcyjnym 2019 kolor maszyn ASA-LIFT zostanie zmieniony z niebieskiego na czerwony kolor GRIMME.

Trzy silne marki

Do grupy GRIMME należą trzy silne marki SPUDNIK, ASA-LIFT i GRIMME, oferujące użytkownikom na całym świecie innowacyjne maszyny rolnicze do ziemniaków, buraków i warzyw. Grupa GRIMME pozycjonuje się jako producent techniki ziemniaczanej, buraczanej i warzywniczej w produkcji seryjnej. SPUDNIK jest producentem maszyn do ziemniaków i buraków spełniających wymagania klientów na rynku północnoamerykańskim. ASA-LIFT jest specjalistą w produkcji maszyn do zbioru warzyw ukierunkowanej na indywidualne rozwiązania przystosowane do życzeń klientów.

 „Dzięki ASA-LIFT udało nam się zintegrować w grupie GRIMME markę premium w sektorze maszyn do zbioru warzyw. Będziemy intensywnie rozwijać ten szczególny segment, aby oferować naszym klientom innowacyjne rozwiązania, które optymalnie zaspokoją ich rosnące indywidualne wymagania.“ – podkreśla Franz Grimme.

Na targach GRIMME Technica w Damme, od 4 do 7 grudnia 2018, maszyny ASA-LIFT zostaną zaprezentowane po raz pierwszy w nowym kolorze i z nowym logo.

źródło/fot. mat. prasowe
-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Upał będzie narastał [POGODA]

W nocy gorąco na zachodzie, północy i w centrum gdzie będzie od 20 do 23 stopni, a lokalnie na wybrzeżu do 24 stopni. Tym...

Nasz eksport zbóż poza UE zbliżył się do rekordu z poprzedniego sezonu

Od początku sezonu 2020/21 eksport wszystkich zbóż z Polski (poza UE) wynosi 3,34 mln ton i jest o 3% większy w stosunku do analogicznego...

W nocy na zachodzie i północy powyżej 20 stopni [POGODA]

Dziś wieczorem największa szansa na burze jest w rejonie Świnoujścia, Dziwnowa- tu już teraz wiadomo, że popada niemalże na pewno. W nocy wszystkie opady...

Śledź nas

22,339FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
7,790SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły