czwartek, 4 marca, 2021

Firma SaMASZ zaprezentowała nowości!

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Na przełomie listopada i grudnia, podczas targów Agrama w Szwajcarii i Agromek w Danii SaMASZ zaprezentował zarówno dobrze znane maszyny zielonkowe i komunalne, jak również nowości.

Premiera kosiarki dyskowej

Premierą, która budziła ogromne zainteresowanie wśród zwiedzających, była kosiarka dyskowa Alpina 300. Maszyna ze względu na specjalnie skonstruowany zaczep pod ciągniki górskie, kopiowanie terenu w trzech płaszczyznach oraz nisko i blisko położony punkt ciężkości doskonale sprawdza się na górzystych terenach Alp. Kosiarka posiada wytrzymałą konstrukcję. Została wyposażona w lekką listwę tnącą LiteCUT testowaną na łąkach całego świata.

dav

Maszyny komunalne

SaMASZ prezentował na stoisku również maszyny komunalne, jak np. nośnik hydrauliczny Fisher i gamę pługów do odśnieżania. – Duński rynek jest trudnym rynkiem, wymaga on dużo czasu do przekonania klientów, którzy szukają głównie dużej wydajności – poinformował nas Karol Wdziękoński Dyrektor Sprzedaży i Marketingu SaMASZ.

Firma SaMASZ eksportuje swoje maszyny do 50 krajów na świecie, a przychody z eksportu stanowią ok. 60% wartości sprzedaży. Największym rynkiem zbytu są Niemcy. Wartość sprzedaży w tym regionie stanowi prawie 30 % całego eksportu.

źródło/fot. SaMASZ

dav

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Komisarz Wojciechowski o Nowym Zielonym Ładzie

- To co się teraz dzieje w Polsce i w Europie przypomina tak zwany australijski wyścig, czyli taki w którym zawodnicy wchodzą w kolejne okrążenia...

Termiczna zima opanuje cały kraj [POGODA]

W nocy na froncie chłodnym od Wrocławia po Opole, Kraków, Rzeszów pojawią się opady deszczu, które o północy w górach przejdą w opady śniegu....

De Heus wykupił Golpasz

Z początkiem marca br. zaszła duża strukturalna zmiana na rynku produkcji i sprzedaży pasz. Stało się tak za sprawą zakupu całościowego pakietu udziałów firmy Golpasz...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,450SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły