czwartek, 17 czerwca, 2021

Nasz zespół

Magazyn Agro Profil tworzą osoby posiadające fachową wiedzę rolniczą oraz doświadczenie dziennikarskie. Naszym celem jest tworzenie magazynu rolniczego jakiego nie ma na rynku, a jaki sami chcielibyśmy czytać – nowoczesnego, przejrzystego, zawierającego artykuły dostosowane do rosnących potrzeb polskich gospodarstw rolnych. Większość osób w naszym zespole prowadzi rodzinne gospodarstwa, zlokalizowane w różnych częściach Polski, co daje nam codziennie podgląd na aktualną sytuację na polach. Rocznie uczestniczymy w ponad stu wydarzeniach branżowych, dzięki czemu mamy kontakt z rolnikami na poziomie lokalnym oraz możliwość poznania naszych czytelników i dostosowania treści do ich potrzeb. Oddając w Państwa ręce co miesiąc Agro Profil, jesteśmy pewni, że zawarte w magazynie informacje są najwyższej jakości.

Zofia Pucek-Mądry

Wydawca / Prezes Zarządu

Wywodzę się z rodziny rolniczej o wielopokoleniowych tradycjach.

+48 602 665 569

Krzysztof Grzeszczyk

Redaktor Naczelny

Posiadam własne gospodarstwo rolne o profilu roślinnym i zwierzęcym, pochodzę z rodziny rolniczej i całe życie związany jestem z rolnictwem.

+48 791 790 456

Aleksandra Wieremczuk

Sekretarz redakcji

Rolnictwo od wielu lat jest moją pasją. Wiedzę praktyczną pogłębiam w prowadzonym wraz z mężem gospodarstwie, natomiast jako doktor agronomii posiadam wiedzę naukową.

+48 791 790 454

Paweł Rychter

Redaktor

Od najmłodszych lat interesowałem się techniką i motoryzacją.

+48 607 955 163

Bernadetta Ryńska

Redaktor+48 791 790 761

Łukasz Sieligowski

Redaktor

Wychowałem się w gospodarstwie warzywniczym w jednym z najsuchszych zakątków w kraju. To skłoniło mnie do bacznej obserwacji pogody i jej wpływu na sezon wegetacyjny najróżniejszych roślin. Obecnie zajmuję się przede wszystkim prognozowaniem pogody oraz następstw z nią związanych.

Robert Gorczyński

Redaktor

Wychowany w szacunku dla rolnictwa potomek właścicieli majątków: Brzeźnica, Stryszów, Marcyporęba i Nowe Dwory. Dziennikarz, magister Chemii Środowiska UAM.

+48 791 179 561

Adam Płachta

Redaktor

Jestem absolwentem Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Wolborzu oraz Wydziału Inżynierii Produkcji SGGW. Techniką rolniczą interesuje się od najmłodszych lat. Swoją pasję rozwijam pracując w gospodarstwie rodziców oraz uczestnicząc w branżowych imprezach.

+48 691 815 955

Michał Serdyński

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Z wykształcenia archiwista i informatyk, który nie boi się nowych wyzwań.

+48 791 790 661