czwartek, 25 lutego, 2021
- REKLAMA -

Zasięg upalnego powietrza się powiększy [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Najbliższa noc na południu i zachodzie będzie bardzo ciepła na poziomie 17/20 stopni. Około 14/16 stopni na północy i w centrum. Najchłodniej na wschodzie, Warmii i Mazurach, gdzie o poranku temperatura spadnie do 10/12 stopni.

Do wieczora niebo w większości kraju bezchmurne. Tylko na południu i zachodzie nieco więcej chmur piętra wysokiego. Po południu w górach i  na przedgózu pojawią się burze z bardzo intensywnymi opadami deszczu do 30 mm w ciągu kilkudziesięciu minut, gradem do 2 cm średnicy- jednak może sypać dość gęsto i wiatrem do 85 km/h. Burze aktywne będą do późnych godzin wieczornych.

Temperatura w najcieplejszym momencie dnia przekroczy 30 stopni na południu, zachodzie i w centrum- tylko na Wzniesieniach Łódzkicj około 29 stopni. Najniższa temperatura zanotowana zostanie w okolicy Olecka, Kętrzyna i będzie to 24/25 stopni.

Wiatr silniejszy niż ostatnio. Od Małopolski po centrum i wybrzeże środkowe powieje w porywach do 35/40 km/h. Na zachodzie i wschodzie podmuchy nie przekroczą 25 km/h. Na południowym zachodzie lokalnie bezwietrznie.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Chiny planują zaimportować jeszcze więcej zbóż paszowych

To, że Chiny mają gigantyczny wpływ dowiedzieliśmy się nie raz. Niemal każde poruszenie na azjatyckim rynku ma swoje przełożenie na światowym parkiecie - niczym...

Grupa Azoty S.A. na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu!

Porozumienie w sprawie wspólnych działań w ramach projektu LIFE EKOMAŁOPOLSKA – „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii” podpisali Witold Kozłowski - Marszałek...

CIECH z nowymi technologiami dla zrównoważonego rozwoju rolnictwa

CIECH Sarzyna, największy polski producent środków ochrony roślin, zarejestrował innowacyjną i chronioną patentem technologię BGT („Better Glyphosate Technology”), pozwalającą na utrzymanie dotychczasowej skuteczności produktów...

Śledź nas

21,174FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,280SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły