Do 31 sierpnia br.  Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa czeka na fotografie od osób chętnych do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pt. „Polska smakuje”.

 

Konkurs ma charakter otwarty. Adresowany jest do wszystkich osób, które ukończyły 16 lat. Praca konkursowa – fotografia – powinna przedstawiać dowolny polski produkt rolny lub rolno-spożywczy, w tym tradycyjny lub regionalny, posiadający certyfikat lub oznaczenie.
Produkt wybrać należy z listy opublikowanej na stronie internetowej programu „Polska Smakuje” w zakładce: „Jakich Certyfikatów Szukać”.

 

Barwy polskich smaków

Konkursowa fotografia może przedstawiać produkt lub  produkty w różnych kontekstach, na różnych etapach produkcji, przetworzenia lub sprzedaży np. pola uprawne, produkty nieprzetworzone czy przetworzone, lokalne bazary i targowiska.
Celem konkursu jest promowanie produktów rolnych i żywnościowych, w tym szczególnie ekologicznych, tradycyjnych i regionalnych.

Prace konkursowe można zgłaszać za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej KOWR w zakładce: „Konkurs”. Tam też udostępniono regulamin Konkursu.


Tekst przygotował: Robert Gorczyński
Źródło i foto: KOWR