wtorek, 9 marca, 2021

XXIX Krajowa Wystawa Rolnicza

-REKLAMA-
-REKLAMA-

ZAPRASZAMY NA XXIX KRAJOWĄ WYSTAWĘ ROLNICZĄ

XXIX Krajową Wystawę Rolniczą towarzyszącą Ogólnopolskim Dożynkom Jasnogórskim, jak co roku wystawa odbywa się w pierwszy weekend września, w tym roku przypada to na dni 05-06 września. Honorowy patronat nad wystawą obejmie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzej Duda.

Ze względu na panującą obecnie sytuację związaną z pandemią COVID-19 nasze stoiska wystawowe i handlowe nie będą, jak to było dotychczas, rozmieszczone w Alejach Najświętszej Maryi Panny. Dzięki uprzejmości Ojców Paulinów będą dostępne dla zwiedzających gości jak i dla mieszkańców Częstochowy i regionu na terenie parkingów jasnogórskich.

W programie dwudniowej imprezy prezentujemy stoiska targowe i wystawiennicze między innymi.: Targi Pszczelarskie, Wystawę Przedsiębiorczości i Maszyn Rolniczych, Kiermasz Kwiatów i Krzewów Ozdobnych, Odnawialne Źródła Energii, Wystawę Drobnego Inwentarza i Wystawę Zwierząt Hodowlanych.

Ponadto rolnikom będą doradzali pracownicy oraz eksperci z MRiRW, ARiMR, KOWR, CDR, KRUS, KRiR, a także ŚODR w Częstochowie.

Pomimo trudnego czasu jaki dla nas wszystkich nastał, wkładamy ogrom pracy i zaangażowania abyśmy mogli i w tym roku się z Państwem spotkać na XXIX Krajowej Wystawie Rolniczej. Wpisała się ona już w tradycję naszego miasta i nie wyobrażamy sobie, aby nie odbyła się ona i w tym roku.

Wzięliśmy pod uwagę wszystkie rozwiązania i środki ostrożności, aby zarówno nasi zaproszeni goście, wystawcy, pracownicy oraz instytucje okołorolnicze, a przede wszystkim osoby zwiedzające wystawę czuli się „bezpiecznie”.

Serdecznie Państwa zapraszamy na XXIX Krajową Wystawę Rolniczą towarzyszącą Ogólnopolskim Dożynkom Jasnogórskim, która odbędzie się u stóp Jasnej Góry, miasta mającego szczególną rolę na mapie Polski oraz świadomości ludzi związanych z trudem rolniczej pracy i poświęceniem.

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

ARiMR wzywa do uzupełnień dokumentacji!

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa prosi rolników o niezwłoczne skompletowanie wymaganej dokumentacji, w tym szczególnie niezbędnych opinii, zaświadczeń i decyzji wydawanych przez organy administracji...

W ciągu dnia pogodnie [POGODA]

Po zachodzie słońca chmury będą się bardzo szybko rozpraszać. Wiatr osłabnie a to oznacza duży spadek temperatury. Nad ranem między Suwałkami a Kętrzynem może...

Internetowe urzędy dla rolnika

Cyfrowe "paszporty" żywności, System satelitarnego monitorowania upraw rolnych (S2MUR) i Cyfrowa transformacja administracji 2.0 (w tym platforma eRolnik)  – to systemy wdrażane przez Ministerstwo Rolnictwa...

Śledź nas

21,298FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,860SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły