niedziela, 7 marca, 2021

We wtorek w całej Polsce będzie pochmurno, wilgotno i chłodno

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Poniedziałkowy poranek w wielu regionach zachodniej, południowej, wschodniej i środkowej części kraju przyniósł spadki temperatury do zaledwie 3/6 stopni Celsjusza powyżej zera.

Wtorkowy poranek zapowiada się znacznie cieplej, za sprawą pochmurnemu niebu, które zatrzyma ciepło przy powierzchni Ziemi. I tak o poranku słupki rtęci spadną do najwyżej 10/13 stopni na wschodzie, południu i w centrum kraju, a nieco chłodniej na poziomie 7/10 stopni będzie na zachodzie i północy kraju.

Od samego rana sporo chmur z licznymi opadami deszczu na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie, Górnym Śląsku. Około południa opady te ustaną i w zamian pojawią się na Lubelszczyźnie (szczególnie północ regionu) oraz na wschodzie, północy i w centrum Mazowsza. Opady te w ciągu dnia wędrować mają na Kujawy, północną Wielkopolskę i południowe Kaszuby.

Pokropić może miejscami również w innych regionach kraju.

Wiatr słaby, w wielu regionach niemal bezwietrznie.

Temperatura podniesie się do 13/16 stopni na wschodzie Mazowsza, północy i wschodzie Lubelszczyzny, Roztoczu oraz na południu Opolszczyzny i Dolnego Śląska, do 15/16 stopni na południu, północy i w centrum. Najcieplej na zachodzie- tutaj miejscami do 18 stopni Celsjusza.

Przymrozków w przeciągu 11 dni nie widać w ani jednym zakątku kraju, za wyjątkiem Gór i pogórza.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Dawno nie widziane obniżki zawitały na rynek wołowiny

W minionym tygodniu ceny byków poszły w dół.  Stabilną pozycję udało się utrzymać jedynie za krowy. Na spadki cen wpłynęły między innymi duże dostawy bydła...

ARiMR ostrzega przed wypalaniem traw!

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ostrzega i przypomina, że wypalanie traw jest niezgodne z prawem. Grożą też za to surowe sankcje karne i cofnięcie...

Na rynku drobiu bezruch lub spadek cen!

Ożywienie w krajowych skupach jakie towarzyszyło nam przez zaledwie parę chwil wyhamowało. Nie obserwujemy obecnie wzmożonego popytu czy też znacznych ruchów cen. Za niemal...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,690SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły