poniedziałek, 8 marca, 2021

W pogodzie zachodzić będą powolne zmiany [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

W nocy z północnego zachodu przemieszczać się będzie zwiększona strefa wilgoci, która do rana zatrzyma się w pasie od Podlasia po Mazowsze, Ziemię Łódzką i Dolny Śląsk. W tych regionach już jutro nad ranem pojawi się bardzo obfita rosa, miejscami pojawią się zamglenia. W kotlinach sudeckich również mgły. Obfita rosa pojawi się również na północy kraju- jednak tutaj w związku z przymrozkami wystąpi ona pod postacią szronu.

Temperatura spadnie do 0/+3 stopni na zachodzie, północy, wschodzie i południu, do +3/+7 stopni od Podlasia po Mazowsze, Łódzkie i Dolny Śląsk. Noc bezwietrzna.

W ciągu dnia będzie bardzo słonecznie. Na niebie pojawi się tylko kilka niegroźnych cumulusów. W całym kraju wiatr będzie bardzo słaby, w pasie od Podlasia po centrum i południe kraju będzie całkowicie bezwietrznie.

Temperatura podniesie się do 16-17 stopni w Zatoce Gdańskiej, 17-18 stopni na północy, w centrum i na wschodzie, do 18-21 stopni na pozostałym obszarze.

W czwartek wiatr się trochę nasili. Pojawi się nowy front chłodny. Na północy lokalnie przyniesie deszcz z chmury burzowej. Kolejna szansa na opad rysuje się w okolicy soboty na północy, niedzieli na pozostałym obszarze- bez rewelacji.

Łukasz Sieligowski 

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

ARiMR wzywa do uzupełnień dokumentacji!

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa prosi rolników o niezwłoczne skompletowanie wymaganej dokumentacji, w tym szczególnie niezbędnych opinii, zaświadczeń i decyzji wydawanych przez organy administracji...

W ciągu dnia pogodnie [POGODA]

Po zachodzie słońca chmury będą się bardzo szybko rozpraszać. Wiatr osłabnie a to oznacza duży spadek temperatury. Nad ranem między Suwałkami a Kętrzynem może...

Internetowe urzędy dla rolnika

Cyfrowe "paszporty" żywności, System satelitarnego monitorowania upraw rolnych (S2MUR) i Cyfrowa transformacja administracji 2.0 (w tym platforma eRolnik)  – to systemy wdrażane przez Ministerstwo Rolnictwa...

Śledź nas

21,298FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,820SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły