sobota, 6 marca, 2021

Upałów ciąg dalszy

-REKLAMA-
-REKLAMA-

To będzie jeszcze cieplejsza noc od minionej.

Na południu i w centrum zobaczymy około +20/+23 st. Na wschodzie +18/+19 st., a najchłodniej na zachodzie i północy- około +16/+18 st.

W ciągu nocy słabe opady deszczu i burze możliwe będą tylko i wyłącznie punktowo na południu kraju oraz na środkowym wschodzie.

Nad Polską niespostrzeżenie przechodzi front za którym jutro na kilkanaście godzin na zachodzie i północy kraju delikatnie się ochłodzi. Na wybrzeżu jutro maksymalnie +22/+24 st. Od Suwalszczyzny po Mazury, Warmię, Żuławy, Kaszuby, Pomorze Zachodnie +26/+28 st. Na zachodzie kraju oraz w pozostałych regionach Podlasia +29/+30 st., a na południu, wschodzie i w centrum kraju +30/+32 st.

Jutro opadów i burz mniej niż dziś i pojawią się punktowo na południu, wschodzie i w centrum kraju.

W wielu regionach przewaga słońca od rana do wieczora.

Co do oddechu jesieni o którym wspominałem wczoraj. Ochłodzenie które w różnych regionach kraju zaznaczy się między 1 a 3 września, największe będzie na północy kraju. Tam nocami temperatura będzie spadać do +4/+7 st a w ciągu dnia nie przekroczy +15/+18 st.

 

Tekst przygotował Łukasz Sieligowski

 

Mapa: pogodynka.pl

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Kolejny tydzień wzrostów na rynku wieprzowiny

1,56 €. Dokładanie na takim poziomie zakończyła się dziś (05.03.2021) aukcja ISN w Niemczech. Po parunastu tygodniach stagnacji w końcu ceny tuczników pną się...

Komu należą się dopłaty?

Jak bumerang powraca temat braku właściwego rozdziału unijnych dopłat bezpośrednich do rolnictwa. Sprawą tą zajmują się krajowe organizacje rolnicze, a także rolnicze samorządy. I nic...

Innvigo wprowadza nowe produkty!

Firma Innvigo to producent środków ochrony roślin, który w swym portfolio ma 54 produkty, poczynając od herbicydów, poprzez fungicydy, insektycydy, regulatory wzrostu, i zaprawy...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,570SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły