czwartek, 17 czerwca, 2021

Upałów ciąg dalszy

-REKLAMA-
-REKLAMA-

To będzie jeszcze cieplejsza noc od minionej.

Na południu i w centrum zobaczymy około +20/+23 st. Na wschodzie +18/+19 st., a najchłodniej na zachodzie i północy- około +16/+18 st.

W ciągu nocy słabe opady deszczu i burze możliwe będą tylko i wyłącznie punktowo na południu kraju oraz na środkowym wschodzie.

Nad Polską niespostrzeżenie przechodzi front za którym jutro na kilkanaście godzin na zachodzie i północy kraju delikatnie się ochłodzi. Na wybrzeżu jutro maksymalnie +22/+24 st. Od Suwalszczyzny po Mazury, Warmię, Żuławy, Kaszuby, Pomorze Zachodnie +26/+28 st. Na zachodzie kraju oraz w pozostałych regionach Podlasia +29/+30 st., a na południu, wschodzie i w centrum kraju +30/+32 st.

Jutro opadów i burz mniej niż dziś i pojawią się punktowo na południu, wschodzie i w centrum kraju.

W wielu regionach przewaga słońca od rana do wieczora.

Co do oddechu jesieni o którym wspominałem wczoraj. Ochłodzenie które w różnych regionach kraju zaznaczy się między 1 a 3 września, największe będzie na północy kraju. Tam nocami temperatura będzie spadać do +4/+7 st a w ciągu dnia nie przekroczy +15/+18 st.

 

Tekst przygotował Łukasz Sieligowski

 

Mapa: pogodynka.pl

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Spłonął kurnik pod Bytomiem

W środę, 16 czerwca br., około godziny 13.00 dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowej Soli (woj. lubuskie), otrzymał zgłoszenie...

Czasowa rejestracja insektycydu MOSPILAN® 20 SP na mszyce w buraku cukrowym

Na mocy zezwolenia z dnia 27.05.2021 r. wydanego na wniosek Krajowego Związku Plantatorów Buraka Cukrowego przez MRiRW, MOSPILAN® 20 SP uzyskał czasową rejestrację do...

Koła Gospodyń Wiejskich. Senacka Komisja Rolnictwa za zmianami

Podczas wczorajszego (15 czerwca br.), posiedzenia Senatorowie z Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi zgłosili jedynie 4 poprawki o charakterze porządkowo-legislacyjnym do Ustawy o zmianie ustawy...

Śledź nas

22,324FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
7,780SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły