niedziela, 7 marca, 2021

Tym razem deszcz spadnie na wschodzie [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Do północy padać i lokalnie grzmieć będzie od Podlasia po Mazowsze, Ziemię Łódzką, Górny Śląsk, Małopolskę i Opolszczyznę. W drugiej połowie nocy opady odsuną się na wschód i na pozostałym obszarze będzie sucho i pogodnie. Temperatura o poranku spadnie do 7/10 stopni na północy i zachodzie, 12/13 stopni w centrum do 15 stopni na wschodzie i południu.

Przed południem bardzo dużo słońca pojawi się od Podlasia po Mazowsze, Ziemię Łódzką, Kujawy po Dolny Śląsk. Na wybrzeżu przelotnie popada, zaś w głębi lądu chmury na zmianę ze słońcem. Na południowym wschodzie nadal miejscami spadnie deszcz z odsuwającego się frontu.

Po południu na zachodzie i północy rozwinie się konwekcja, z której miejscami spadnie niewielki deszcz- największa szansa na opady wystąpi na Kaszubach i wybrzeżu wschodnim.

W dalszym ciągu sucho i słonecznie od Podlasia po centrum i południowy zachód. Na południu i wschodzie przeważnie sucho, ale pochmurno- popada tylko miejscami. Opady rozpoczną się na południu i wschodzie kolejnej nocy.

Temperatura w ciągu dnia wyniesie maksymalnie 16 stopni w środkowych regionach Kaszub, 17 stopni na północy, 18 stopni na Roztoczu, Ziemi Lubuskiej, Warmii i Mazurach do 19/21 stopni od Podlasia po Mazowsze, Ziemię Łódzką, Dolny Śląsk, Opolszczyznę i Małopolskę.

Wiatr na południu i w centrum powieje słabo, chwilami będzie zupełnie bezwietrznie. Na północ od Warszawy, Płocka, Włocławka, Poznania, Zielonej Góry powieje umiarkowanie do 30 km/h.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Prognoza pogody na okres 8-13 marca [POGODA]

Z niedzieli na poniedziałek z północy na południe przemieszczał się będzie wąski front z opadami śniegu. Padać ma przez około 2-4 h. Po północy front...

SerDog z Hochlandii zagości w Żabce na dłużej

Po udanej ofensywie Imperator Smaku Ser Dog Wspaniały – pogromca mięsożernej rosiczki, na dobre zagości w Żabce. Ser Dog to więcej niż hot dog...

Wznowienie nieoprocentowanych pożyczek dla producentów świń!

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wznowiła udzielanie nieoprocentowanych pożyczek na spłatę zobowiązań cywilnoprawnych dla producentów świń, którzy utrzymywali stada na obszarach objętych afrykańskim pomorem...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,720SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły