wtorek, 9 marca, 2021

To będzie bardzo deszczowa Wigilia [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Od Darłowa po Koszalin, Świnoujście spadnie w ciągu doby nawet do 15-22 mm deszczu. Większy deszcz do 7-15 mm przejdzie również przez Podkarpacie, Małopolskę, Górny Śląsk, Świętokrzyskie (południe, wschód), Lubelskie (południe, wschód i centrum). Na pozostałym obszarze spadnie około 4-10 mm w ciągu doby.

Pierwszy większy deszcz przejdzie w formie opadu ciągłego w nocy przez całą Polskę- najmocniej popada na Pomorzu Zachodnim oraz na Warmii i Mazowszu. Nad ranem front będzie już opuszczał nasz kraj i na zachodzie i w centrum oraz na północy pojawią się rozpogodzenia.

W ciągu dnia zacznie padać ciągły deszcz na południu kraju i po południu sięgnie Lubelszczyzny. Przelotne ulewne opady deszczu może nawet burze pojawią się na wybrzeżu zachodnim i środkowym.

Około południa przelotne opady pojawią się również na zachodzie i w centrum kraju, chwilami padać ma ulewnie, ale krótko, bo raptem kilka, kilkanaście minut.

Przelotne opady to nowy front chłodny. Za jego sprawą w Szczecinie już tylko 4 stopnie. Wieczorem temperatura szybko spadnie o około 5-6 stopni również na zachodzie i w centrum kraju.

-REKLAMA-

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Zmiany we wnioskach o przyznanie płatności bezpośrednich

W związku z rozpoczynającym się już 15 marca br. a trwającym do 15 maja br. naborem wniosków o płatności bezpośrednie, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju...

ARiMR wzywa do uzupełnień dokumentacji!

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa prosi rolników o niezwłoczne skompletowanie wymaganej dokumentacji, w tym szczególnie niezbędnych opinii, zaświadczeń i decyzji wydawanych przez organy administracji...

W ciągu dnia pogodnie [POGODA]

Po zachodzie słońca chmury będą się bardzo szybko rozpraszać. Wiatr osłabnie a to oznacza duży spadek temperatury. Nad ranem między Suwałkami a Kętrzynem może...

Śledź nas

21,298FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,870SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły