czwartek, 25 lutego, 2021
- REKLAMA -

Święta bez śniegu i mrozu [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Co znajdziesz w artykule?

Wigilia

Do południa opady deszczu występować będą od wschodniego Podlasia, Lubelszczyzny po Podkarpacie i południe Małopolski. Od wysokości 800 m.n.p.m padać ma śnieg. Spadnie na tym obszarze około 5-10 milimetrów deszczu.

Bez opadów przez cały dzień na północy i w centrum kraju. Na zachodzie kraju do wieczora pochmurno ale jeszcze w pierwszej połowie nocy pojawią się przelotne opady deszczu do 1-2 milimetrów.

Wiatr umiarkowany i silny z zachodu.

Temperatura zarówno o poranku jak i w ciągu dnia będzie na jednakowym poziomie +4/+6 stopni.

Środa

Do rana front z zachodu przesunie się na wschód i południe kraju. O ile na wschodzie miejscami symbolicznie pokropi, to na południu popada przelotny deszcz do 2 milimetrów. Na pozostałym obszarze pochmurno ale sucho.

Dopiero po południu na zachodzie, północy, południu i wschodzie od czasu do czasu spadnie niewielki deszcz do 2 milimetrów. Sucha, ale pochmurna pogoda pozostanie w centrum kraju.

Temperatura w ciągu dnia podniesie się do +4/+5 stopni. Nieco chłodniej na Kaszubach i Suwalszczyźnie +2/3 stopnie. O poranku o jeden stopień mniej.

Czwartek

Pierwsze przejaśnienia pojawią się dopiero w czwartek. W całym kraju obok przejaśnień pojawiać się będą przelotne opady deszczu do 1-4 milimetrów. Najwięcej opadów na południu kraju.

Temperatura o poranku spadnie do około -1/+2 stopni. W ciągu dnia temperatura wyrównana na poziomie +3/4 stopni.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Przed nami powolne zmiany [POGODA]

W nocy na północnym zachodzie pojawi się front chłodny z niewielkim deszczem do 1-3 mm. Przed południem słabo do 1-2 mm popada na Ziemi...

Najcieplejszy dzień lutego w historii

Jeszcze tydzień temu panowała prawdziwa zima z dużym mrozem i śniegiem. Tymczasem dziś padł rekord temperatury dla lutego. W Makowie Podhalańskim odnotowano o godzinie...

Chiny planują zaimportować jeszcze więcej zbóż paszowych

To, że Chiny mają gigantyczny wpływ dowiedzieliśmy się nie raz. Niemal każde poruszenie na azjatyckim rynku ma swoje przełożenie na światowym parkiecie - niczym...

Śledź nas

21,175FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,290SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły