czwartek, 4 marca, 2021

Przed nami ochłodzenie

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Chmury które dziś przesuwają się po niebie to front chłodny. W nocy chmury tego frontu zawisną na wschodzie i południu kraju oraz w centrum.

Chociaż w centrum nad ranem niebo zacznie się rozpogadzać. Na północy kraju wystąpi efekt morza. Oznacza on liczne, przelotne opady deszczu od okolic Kołobrzegu po Łebę, Władysławowo, Hel.

Tam gdzie dużo chmur zapowiada się ciepła noc. +13/+15 st., wskażą termometry nad ranem na południu i wschodzie. W centrum około +10/+12 st. Najzimniej na zachodzie i północy kraju. +6/+8 st., odnotujemy na zachodzie i północy kraju a na Kaszubach lokalnie będzie tylko +3/+5 st.

Jutro na niebie sporo chmur ale sucho. Tylko na wybrzeżu z naciskiem  na okolice Łeby, Ustki, Helu może przelotnie popadać.

Chłodno. Najcieplej na zachodzie, południu i w centrum kraju, +20/+21 st. Na północy około +18 st., a na wybrzeżu tylko +15/+17 st. W całym kraju umiarkowany wiatr sprawi że odczuwać będziemy chłód.

Łukasz Sieligowski

-REKLAMA-
Bernadetta Ryńska
Bernadetta Ryńska
Rolnik z pasji i wykształcenia, doświadczenie czerpie prowadząc rodzinne gospodarstwo. Zainteresowania: hodowla roślin, nasiennictwo, innowacje w rolnictwie.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

De Heus wykupił Golpasz

Z początkiem marca br. zaszła duża strukturalna zmiana na rynku produkcji i sprzedaży pasz. Stało się tak za sprawą zakupu całościowego pakietu udziałów firmy Golpasz...

Akcja „Budujemy populację owadów zapylających” powraca

W sezonie 2021 firma Sumi Agro Poland rusza z kampanią  „Budujemypopulację owadów zapylających”. Tym razem w nowej odsłonie. W ramach kampanii firma przygotowała m.in. 1100...

Wiosenne odżywianie zbóż

Kończy się zima. To ostatni moment, by przyjrzeć się oziminom i podjąć ostateczną decyzję co do wyboru wiosennego systemu nawożenia azotem. Warto zainwestować w...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,410SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły