czwartek, 25 lutego, 2021
- REKLAMA -

Ponura środa [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Po poniedziałku, kiedy w wielu regionach pojawiło się słońce, wtorek przyniósł już przeważnie pochmurną aurę w całym kraju. Na południu dodatkowo przeszła kolejna fala intensywnych opadów.

W nocy kolejne opady ciągłego, kilkugodzinnego deszczu pojawią się na Podkarpaciu, Małopolsce, Górach Świętokrzyskich, wschodzie, południu, zachodzie i w centrum Lubelszczyzny. Przed południem słabiej popada również na wschodzie i południu Mazowsza, południu Podlasia, wschodzie i południu Ziemi Łódzkiej oraz na Górnym Śląsku i w Małopolsce. Dużo chmur i bez opadów na zachodzie i północy- tylko lokalnie coś pokropi.

Na słońce na południu, wschodzie i w centrum kraju nie mamy co liczyć od wschodu do zachodu słońca. Dodatkowo na południu, zachodzie i w centrum do południa wisieć będą w większości tych regionów gęste mgły z opadami mżawki.

Będzie chłodno. Na południu zaledwie 11/13 stopni. W centrum i na wschodzie 13/14 stopni. Na zachodzie i północy do 17/18 stopni.

Wiatr początkowo słaby, po południu umiarkowany w porywach do 30 km/h.

Dla wszystkich z południa kraju, którzy mają problemy z wjazdem na pole po kukurydze namawiam do odczekania, jeśli to możliwe do soboty południa czy niedzieli. Będzie to kilkunastogodzinny czas po opadach, niższa wilgotnością, większym parowaniem, wiatrem i wyższa temperaturą.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Chiny planują zaimportować jeszcze więcej zbóż paszowych

To, że Chiny mają gigantyczny wpływ dowiedzieliśmy się nie raz. Niemal każde poruszenie na azjatyckim rynku ma swoje przełożenie na światowym parkiecie - niczym...

Grupa Azoty S.A. na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu!

Porozumienie w sprawie wspólnych działań w ramach projektu LIFE EKOMAŁOPOLSKA – „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii” podpisali Witold Kozłowski - Marszałek...

CIECH z nowymi technologiami dla zrównoważonego rozwoju rolnictwa

CIECH Sarzyna, największy polski producent środków ochrony roślin, zarejestrował innowacyjną i chronioną patentem technologię BGT („Better Glyphosate Technology”), pozwalającą na utrzymanie dotychczasowej skuteczności produktów...

Śledź nas

21,174FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,280SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły